Forum Powerizer Polska - Wybij siÄ™ z tÅ‚umu! Strona G³ówna
Kup powerizery |  FAQ |  Szukaj |  U¿ytkownicy |  Grupy |  Statystyki | Rejestracja |  Zaloguj |  Album |
 Og³oszenie 
nowe kopytka
Tytu³ zdjêcia: nowe kopytka
Opis zdjêcia: made by Lelek
Wys³a³: sakul
Wys³any: 2009-04-06, 19:47
Ods³on: 344
Komentarze: 10
Wys³a³: lukassus @ 2009-04-06, 20:46
jak siÄ™ na tym skacze?


 
Wys³a³: sakul @ 2009-04-07, 07:51
lukassus - wiesz co na razie byłem tylko raz na nich ale było o niebo lepiej, stabilniej, może dlatego że oryginalne jakoś mi się dziwnie pościerały ;)


 
Wys³a³: lukassus @ 2009-04-07, 07:54
to normalne, że gumy się ścierają. Jestem ciekawy, jak z komfortem skakania na oponach. Pomijając ich walory jakościowe (podobno są nie do zdarcia), jak z przyczepnością, poczuciem bezpieczeństwa czy rodzajem nawierzchni, po której teraz skaczesz.

One sÄ… klejone?



 
Wys³a³: sakul @ 2009-04-07, 08:53
jak napisałem wcześniej byłem dopiero raz na nich więc jeszcze za wcześnie by cokolwiek powiedzieć, choć jak na "pierwszy raz" to czułem się bezpiecznie w sumie bezpieczniej niż na zdartych już kopytkach, a skakałem tak jak na moim ostatnim zdjęciu na betonie, ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Kopytka są przykręcone ciężko dopatrzyć na małym zdjęciu ale na dużym już widać śrubki a przynajmniej jedna i mały kawałeczek drugiej :)



 
Wys³a³: lukassus @ 2009-04-07, 15:46
w takim razie czekamy na wrażenia ze skakania na oponach.

że lepiej niż na startych gumach, to ja rozumiem, ale czy lepiej niż na dobrych gumach - to jest pytanie :)



 
Wys³a³: gen100mek @ 2009-04-07, 20:52
Lukassus, a może by tak napisać do producenta powerków, żeby robił kopytka z takiej gumy jak opony, co?
Opony samochodowe są dla powerków praktycznie nie do zniszczenia, więc ogicznie rzecz biorąc, lepiej robić kopyta z lepszej gumy.



 
Wys³a³: lukassus @ 2009-04-08, 07:57
guma na Powerizerach jest teraz bardzo wysokiej jakości


 
Wys³a³: walec @ 2009-04-08, 08:06
Mogę tu coś powiedzieć. Widzę, że Sakul założył gumy z opony letniej ( troszkę cieńsza i twardsza). Na nasze krakowskie powerki zakładamy gumy z "zimówek" - są po prostu rewelacyjne! Większy komfort skakania, lepsza przyczepność do każdego podłoża,nawet na mokrej nawierzchni ( w tym również dno fontanny z wodą), no i delikatna amortyzacja wyciszająca uderzanie powerka o podłoże. A jeżeli ktoś założy gumę z fajnym wzorkiem bieżnika- to i walory estetyczne idą w górę.
Ich trwałość? Nie do zdarcia!



 
Wys³a³: sakul @ 2009-04-20, 16:14
hej wiec tak Walec już w sumie napisał wszystko ;) jak narazie nie widać różnicy w przyczepności napewno są bardziej wytrzymałe co jest wielkim plusem, czuje się bardziej komfortowo niż na wytartych już gumach ;)


 
Wys³a³: volox @ 2009-05-12, 18:39
Pytanie dość zasadnicze, czym ciąłeś tą oponę? Ja kiedyś próbowałem i myślałem że padnę, ciężko się to tnie jak nie wiem co. Obecnie skaczę na startych kopytkach + na nich opona od roweru.


 
Sortuj:  


Powered by Photo Album Addon 2.0.51 © 2002-2003 Smartor

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Copyright © 2006 - 2017 POWERISER Polska - powerizer - powerizery - skaczÄ…ce szczudÅ‚a - bouncing - powerbouncing - powerjumping - jumping - bocking - powerbocking - szczudÅ‚oskoczki - siedmiomilowe szczudÅ‚a - dostÄ™pne marki - skaczÄ…ce buty - siedmiomilowe buty - buty do skakania - sprężynowe szczudÅ‚a - jumping stilts - powerizers - szczudÅ‚a powerizer - szczudÅ‚a do skakania - powerstilts - a-jump - ajump -buty na sprężynach - kangurze nogi - powerizer youtube - powerizer allegro - powerizer forum - powerizer ceny - jumping powerizer - powerizer skacz - powerizer nowy trend video - nogi kangura - na nogi do skakania - kangur - poweriser sklep - poweriser cena - powerisers - power stilts - power szczudÅ‚a - powery - powerki - skyrunner - moonjumper - model Powerizer - szkoÅ‚a Powerizer - oryginalny Powerizer - Powerizer video TV - AcroSchool - szkoÅ‚a sportów ekstremalnych - szczudÅ‚a do skakania