Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Bezpieczna Nauka - Gdzie kupiliście ochraniacze na nadgarstki?

Lier - 2007-07-18, 14:05
Temat postu: Gdzie kupiliście ochraniacze na nadgarstki?
Witam, właśnie gdzie je kupiliście, za jaką cenę? Mam straszny problem ze znalezieniem takiego sprzętu w miare dobrego (do 60zł) a jak już coś znajdę to naprawdę drogie (ponad 100zł) albo taki tani shit za 9zł ;/ jeśli macie jakieś namiary to proszę... zapodajcie:D
walec - 2007-07-18, 21:21

Cześć Lier.Słuchaj. Ja tu w krakowie się rozglądałem, bo zaraz będę szvczęśliwym posiadaczem tego cuda , za sprzętem ochronnym. Sklepy GO Sport, Decathlon, mają w ofercie podobne sobie zestawy ochraniaczy firmy K2, chwalone w obydwu sklepach.Taki zestaw: łokcie, nadgarstki, kolana kosztuje ok 70zł. Kolana są potrzebne, jednak wielu skaczących zamiast plastikowych kolan używa siatkarskich ochraniaczy- to bardzo wygodna opaska kolana z warstwą pianki na rzepce, bardzo wygodne.Wtedy , jeżeli kupujesz taki zestaw, no i jeszcze ochraniacze siatkarskie, to z tego zestawu ochraniacze na kolana stają sie nie uzywane, jednak cxzasem warto je założyć do "niepewnych, bądź nowych " ewolucji. Te siatkarskie około 40-50zł/para. Kaski też K2- do freestyle'u czarne, kolorowe, chromowane, ceny około 50-60zł za szt.Wstąp do skateshopu- jak napisał Matkop(mój rodak krakowiak.Kupowanie każdej pary ochronek na sztuki wychodzi drożej. Acha- były tez takie ochraniacze z tymi białymi "półmiskami " na kolanach i łokciach- co ma ten gostek na zdjęciu na powerizer.pl za jakieś 90zł/komplet( oczywiście bez kasku). Przejdź się do skateparkówm, pogadaj z chłopakami i DZIEWCZYNAMI czego używają, co chwalą, to najlepsze źródło informacji- bo oni już to poprostu przerabiali. Więc na koniec życzę Ci miłych zakupów :) Pozdrowienia od rozskakanego Krakowa ;)
lukassus - 2007-07-18, 21:47

walec - ten gostek na zdjęciu na powerizer.pl to ja :) To zdjęcie jest na każdym pudełku Powerizer na całym świecie. Pojawi się galeria podobnych zdjęć na naszych stronach w przyszłości.

Lier - Oohraniacze, jeśli kupować, to tylko dobre. My współpracujemy z krkochrona i mamy najlepsze ochraniacze, jakie można sobie wymarzyć. Kask jest idealny, kolana miód malina (marou) - na rynku nie ma lepszego rozwiązania dla Powerizer - te ochraniacze zastępują normalne ochraniacze na kolana (tj. np. masochist) i przy okazji ochraniacze siatkarskie, a więc wygoda i ochrona kolana w jednym. Łokcie standardowo masochist. Wszystko oczywiście dostępne na www.powerizer.pl. Jedyny minus to brak ochraniaczy na nadgarstki, można je jednak z łatwością dostać niemalże wszędzie (ciągle szukamy tego najlepszego rozwiązania dla Was). Cena zestawu przy zakupie Powerizer to 229zł.

btw te na zdjęciu to masochisty :) Team z krk musi być zadowolony z tego faktu!

walec - 2007-07-21, 15:54

o kurczę Luk, jeżeli cię uraziłem to przepraszam :) Nie wiedziałem że to Ty. Aha, przymierzałem ochraniacze, które mnosi Matkop- firmy TSG Professional- REWELACJA!! W pogóle ich nie czuć na ciele, bardzo wygodne, lekkie i skuteczne. Podczas zginania kończyn miski ochronne pozostają na swoim miejscu, nie przemieszczają się. Super, takie sobie kupię. Pozdrawiam :P
lukassus - 2007-07-21, 16:08

walec - a niby czym? :)
Twiti - 2007-07-22, 11:14

Ja mam tylko moje ochraniacze siatkarskie na kolana firmy Rucanor z czasów mojej świetności siatkarskiej na hali ... teraz przeznaczone są tylko do powerka odkąd przerzuciłem się na plażówkę. Są wygodne nie zsuwają się i w ogóle są odjazdowe brakuje jednak ochraniaczy na nadgarstki ale cóż może się dorobię ;)
lukassus - 2007-07-22, 15:41

Twiti - zadbaj o ochraniacze na nadgarstki. To bardzo ważne.
matkop - 2007-07-29, 17:10

Walec w dodatku są skuteczne :) przetestowałem :P
lukassus - 2007-07-29, 18:57

matkop - czy to znaczy, że zacząłeś już szaleć na Powerizer? :)
matkop - 2007-07-29, 19:26

Gdyby nie to ze zalalem telefon i nie ma mozliwosci zrobienia zdjecia chetnie wysłalbym zdjecie ochraniaczy i powerizera

to dało by odpowiedz na twoje pytanie w wiekszosci zniszczenia sa dokonane przez osoby ktore uczylem na powerizerku chodzic/biegac ale pare moich sladów tez jest

lukassus - 2007-07-29, 19:36

matkop - gdyby ja zrobił zdjęcia moich ochraniaczy, uznałbyś, że są niemal nowe :D a dużo osób już miało okazję z nich korzystać.

Jakie są wrażenia ludzi, których uczysz na Powerizer?

matkop - 2007-07-29, 20:14

Wszyscy
WOW ale fajne a potem
ile to kosztuje ....... :/ i rozczarowanie

Jedna osoba podeszła cos tam zagadała i stwierdziła ze na poczatku z daleka wygląda powerizer jak protezy dla sportowców.

lukassus - 2007-07-29, 20:18

Śmiesznych historii o Powerizer można mnożyć. Mi też przytrafiał się takie, gdy ktoś myślał, że to wcale nie dobra zabawa, a konieczność i mi współczuł :rotfl:

Nie wiem jak w twoim przypadku, ale ja w oparciu o swoje doświadczenie śmiało mogę stwierdzić, że przemieszczając się na Powerizer po mieście rozprzestrzeniam dobry nastrój :D Prawie wszyscy co najmniej się uśmiechają (niektórzy wybuchają histerycznym śmiechem) widząc mnie na Powerizer. I dobrze :)

matkop - 2007-07-29, 21:10

Mi sie juz udalo pracowac na powerizer. Jestem szczudlarzem miał odbyc sie festyn przy domu kultury,jednak pogoda(deszcz) sprawiła ze musiała odbyc sie w środku. Nie było tam możliwości zbytniej zeby chodzić na szczudłach ( np. schody a na szczudłach jest dość ciezko )
Powerizer byl w samochodzie.... no i wskoczyłem na powerka ( stroj sie dopasowalo , skrocilo gumkami nogawki) i zawsze jakas atrakcja byla

PS straszny offtopic.

lukassus - 2007-07-29, 22:10

matkop - offtopic'u nikt tutaj nie zauważył :hyhy:
btw jestem ciekawy, jaki miałeś strój na Powerizer

walec - 2007-07-30, 08:51

No Matkop- brawo!! :hurra: Nareszcie wyszedłeś do ludzi :) Jak tylko dostanę powerka trzeba się spyknąć!! Co dwa powerki to nie jeden ;) Ale z tymi protezami to byłodobre :rotfl:
matkop - 2007-07-30, 11:18

To nie jest tak ze ja nie wychodze do ludzi :)
na polu namiotowym skakalem itp itd ale nie lubie skakac przed blokiem bo odrazu widownia....

lukassus - 2007-07-30, 12:40

matkop - a na polu namiotowym pustkowie? :)
matkop - 2007-07-30, 15:05

Troche namiotów było z fajniejszych komentarzy

"patrzcie jaki fajny kangur" oO

walec - 2007-07-31, 13:22

Acha- już rozumiem. No faktycznie- taka widownia nie najlepsza, ale ciężko jest dzisiaj niektórych wychować. Jestem ciekaw jaka widownia jest w takim parku Jordana lub na Błoniach?
matkop - 2007-07-31, 13:24

tam nie bede mial oporów zeby skakac jakos przed blokiem sie krepuje ale tak to nie
lukassus - 2007-07-31, 17:13

walec - już wkrótce będziesz mógł się przekonać jaka gdzie jest widownia :)
matkop - przed blokiem jest najlepiej - nikogo nie widać, ale wszyscy patrzą ;)

Grace zaprasza do siebie (kliknij w link)
http://forum.powerizer.pl...er=asc&start=20

Cornik - 2008-06-20, 09:17

Witam

Czy ktoś zna jakis sklep internetowy gdzie mozna kupic właśnie ochraniacze na nadgarstki ? Mam juz jakies ale nie koniecznie spełniaja moje wymagania.
Na www.powerizer.pl nie moglem znaleźć zadnych ochraniaczy o nadgastkach nie wspominajac :/

Grace - 2008-06-20, 11:04

www.allegro.pl
Werbel - 2008-06-20, 11:12

Na allegro właśnie ciężko znaleźć. Kiedyś szukałem to mieli totalne badziewie, albo totalny odjazd za 200 zł ;/
Grace - 2008-06-20, 12:42

ja kupiłam za 33zł całkiem fajne w najbliższym sportowym.
claudia332 - 2008-06-20, 13:09

ja na allegro też widziałam są doskonałe i szwagier teraz je kupił i są super i dał 55zl :D nie zawsze allegro to szajs chociaż wolę być ostrożna :)

Proszę http://www.allegro.pl/ite...taw_rozm_l.html dobre są. a te najbardziej polecam te właśnie kopił sobie szwagier i są cool :) http://www.allegro.pl/ite...lkach_hitl.html

Cornik - 2008-06-23, 10:02

oo fajniutkie :) , zakupuje zatem i dzieki za info !
matkop - 2008-06-23, 11:24

Powerizer Polska współpracuje z Krkochrona, ale tego co mi wiadomo jest deficyt ochraniaczy na nadgarstki, więc pozwolę sobie zareklamować ochraniacze ,których sam używam. TSG professional kupione w skate shopie. Warto pochodzić po Skate shopach bo mają naprawdę dobre ochraniacze.
Werbel - 2008-06-23, 11:55

Dokładnie, mam te same (coprawda kupione za 2 krotność ceny po której je kupił Matkop) ale są niezawodne i diabelnie wygodne.
Cornik - 2008-06-24, 08:23

Alez ja bym sobie z checia kupił te TSG, sek w tym ze przeryłem neta i nigdzie nikt nie sprzedaje tego, a w mojej Zielonej Górze to skate shopów jest moze z 1, o asortymencie nie wspominam bo i nie ma o czym. Wyjechac do wrocławia/poznania czy nawet berlina po ochraniacze to mija sie z celem, za duzo kasy bym utopił.

Najfajniej by bylo gdyby na powerizer.pl byla mozliwośc zakupy calego kompletu ochraniaczy (no moze bez kasku) i to ochraniaczy polecanych i sprawdzonych (TSG czy inne, ktorych nazwy nie pamietam a o ktorych czytałem na forum)

Pozdrawiam PowerManiaków :)

Werbel - 2008-06-24, 09:25

Poproś matkopa, żeby wpadł do sklepu gdzie kupował swoje, może jeszcze mają, i Tobie wysłał paczką ochraniacze, a Ty mu zwrócisz na przysłowiowe piwo oraz oczywiście koszt wysyłki i nadgarstków.

Down:
U mnie też już nie ma, kupiłem ostatnią parę.

matkop - 2008-06-24, 10:20

Problem w tym , że w tym sklepie w którym kupowałem już TSG nie ma ale mógłbym poszukać gdzie indziej
PJ - 2009-01-26, 21:35

Witam , mam taka prośbe , czy mogłby ktos dac jakiś linki np. z allegro , jakie ochraniacze na nadgarstki , łokcie i kolana kupić najlepiej , no i jaki kask zeby nie przeszkadzał podczas jazdy
z gory dziękuje za pomoc

walec - 2009-01-27, 17:05

skontaktuj się na priv z lukassusem - on dysponuje ochraniaczami KRK ochrona
payonk - 2009-01-28, 07:48

łokcie kolana i kask - bierz od luka, tez mam KRK ochrona i jestem z nich w 200% zadowolony.
Ynst! - 2009-01-28, 12:17

Witam!
Nie będę zakładałe nowego tematu więc wypowiem sie tutaj.
Szukam ochraniaczy na nadgarstki.
TSG professional odpadają bo ich w Polsce nie da sie kupić (no chyba że w waszej okolicy to chętnie bym sie zgadał i wysłał kase). Myślałem o powerslidach
http://www.powerslide.pl/...tion-pure/#opis
A co wy polecacie? Byłbym wdzięczny jakbyście wysyłali od razu linki do sprzętu który polecacie;)
btw. Zastanawiam sie czy to co chroni nagdarstek jest metalowe czy plastikowe?

walec - 2009-01-28, 23:30

Jak dla mnie może być, spora część rzepowej obejmy nachodzi na przedramię. To co jest w nadgarstku przeważnie jest plastikowe, ale spokojnie, wytrzyma każde uderzenie. Reszta kompletu również nie wygląda najgorzej
payonk - 2009-01-29, 00:55

a ja powiem tak:

tanio
solidnie
ladnie
bezpiecznie

co to?

http://www.allegro.pl/ite...stek_pings.html

znalazlem na allegro, kupilem, jestem baaardzo zadowolony. przezyly juz upadki przy naprawde duzej predkosci (probowalem jak najszybciej biegac, na razie max 39km/h) i tylko sie troszke plastik starl, a dlonie jak nowe :)

Ynst! - 2009-01-29, 12:30

Dzięki payonk tak z ciekawości jaki rozmiar wziąłeś? zastanawiam sie czy rozmiary ochraniaczy nie są pomieszane jak rozmiary butów w których raz mam 39 raz 42. Pewnie sie jeszcze z kolesiem skontaktuje i wezme L o ile ma
payonk - 2009-01-29, 16:36

L, czarne z bialymi napisami :)
Ynst! - 2009-01-29, 20:14

już zdążyłem zamówić zanim odpisałeś takie same :D
Dorianek - 2009-06-10, 07:21

Heh ja jeżdżę wyczynowo na rowerze i rolkach a K2 to dobra firma rolek agresywnych i ochraniaczy xD jak jeżdżę to zawsze mam kask,nakolanniki i nałokietniki na rolki ,a na rower zbroja kask fuulface i jazda ^^ bezpieczeństwo najnajnajważniejsze i jeszcze zabawa oczywiście xD :hyhy:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group