Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Księga życzeń i marzeń - Bocking jako temat mojej pracy!!

lestat162 - 2010-01-20, 13:17
Temat postu: Bocking jako temat mojej pracy!!
Witajcie :) . Podejrzewam, że jeszcze tego nie grali ^^'
Studiuję sobie WF i w tym roku przystępuję do obrony mojej pracy licencjackiej. Jak pewnie zauważyliscie po temacie, moja praca nie będzie dotyczyła niczego innego jak bockingu. W związku z tym zwracam się do Was z wielką prosbą i bardzo liczę na Waszą pomoc w zebraniu materiałów odnosnie samej dyscypliny, jej genezy, jak i wynalazcy. Szczególnie byłbym zainteresowany jakimis notatkami pana Alexandra Bocka odnosnie wynalazku, jego motywami, którymi się kierował podczas swoich eksperymentów oraz informacjami na temat owych badnań w zakresie motoryki kangurów, na których Bock się wzorował. Innymi słowy są to materiały raczej ciężko dostępne. Tutaj trzeba będzie sięgnąc do korzeni :) . Jednak co niektórzy z Was zajmują się dyscypliną od lat, podczas gdy ja interesuje się tym dopiero od roku... W ramach mojej wdzięcznosci za pomoc wspomnę o Was w swojej pracy, jak i uwzględnię funkcjonowanie AcroSchool :) .
Może się zdarzyc też tak, że w ramach badań chciałbym z Wami przeprowadzic jakąs ankietę czy cos w tym stylu tutaj na łamach forum, jesli nikt nie ma nic przeciwko, lub też indywidualnie - mailowo :D .
Mocno się nakręciłem na ten temat... Praca będzie miała charakter opisowy ale zamierzam rozszerzyc materiał mojej pracy przy obronie magisterskiej o jakies badania praktyczne :) . Mógłbym w tym celu odwiedzic Was na przykład w AcroSchool lub zrobic to podczas którejs z kolei Aubrii :) .
Mam nadzieję, że mój pomysł spotka się z Waszym uznaniem i zrobicie wszystko, co w Waszej mocy aby mi w tym pomóc.
Serdecznie pozdrawiam i czekam na jakies sugestie ;)

lukassus - 2010-01-20, 14:44

PW poszła w tej sprawie. Powodzenia w pisaniu pracy.
Kacper - 2010-01-20, 20:10

No to widzę, że ktoś mi świsnął temat mojej pracy ;)
Z tym, że ona dopiero za 2 lata.
Z chęcią pomogę, tym bardziej, że bocking na 100% będzie tematem mojej przyszłej pracy.
A gdzie studiujesz? Ja jestem na AWF Warszawa.

lukassus - 2010-01-20, 20:18

Zawiązuje się bardzo ciekawa grupa i seria wartościowych prac.
lestat162 - 2010-01-20, 20:33

Ja jestem EWS Wrocław :) Na AWF nie zdążyłem papierów złożyc i poszedlem na prywatną. Nie chcialo mi się już na nabór zimowy się zgłaszac :) Robię licencjat i na AWF przechodze no i oczywiscie również bocking na magisterce a co :)
Kacper - 2010-01-20, 21:01

A już po cichu myślałem, że Warszawa. Ale i tak z chęcią pomogę :)
lestat162 - 2010-01-20, 22:16

no w tej chwili tez załuje ze nie warszawa ;/ przynajmniej miałbym blisko na acroschool ;d ale cóż tak wyszło :) . Bardzo chętnie zwrócę się z prosbą o pomoc, gdybym miał z czyms problem :)
lukassus - 2010-01-20, 23:29

lestat162 - nie ominie cię wizyta na treningu. Po takim wycisku zaczniesz pisać z większą pasją :)
lestat162 - 2010-01-21, 01:59

Zapewne :) Byłem jakis czas temu w Wawie, jednak nie wziąłem ze sobą sprzętu i dosłownie na 2 dni tylko. Wiem, że dysponujecie sprzętem, ale niestety nie udało mi się zgrac wszystkiego w czasie ;/. Jednak przy kolejnej wizycie jak najbardziej Was odwiedzę :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group