Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gościnny Powerizer - Powerizer dla kuriera miejskiego? :>

Fyo - 2010-01-23, 18:46
Temat postu: Powerizer dla kuriera miejskiego? :>
Da się w tym roznosić przesyłki?
Plecak zmienia nieco środek ciężkości osoby, więc z stąd to pytanie.

Pozdrawiam. :]

Rzuff - 2010-01-23, 19:24

IMMO:
1. Zajechałbyś się raczej ze zmęczenia
2. Musiałbyś tak umieścić te paczki żeby ci się nie walały po plecaku

Fyo - 2010-01-23, 20:52

1. Wziąłem to pod uwagę, ale sądzę, że jakieś uber-twarde sprężyny carbonowe powinny drastycznie zmniejszyć stratę energii. Człowiek bardziej męczy się biegnąc tylko dlatego, że wyżej podskakuje niż chodząc.
Bieg ~20 km/h po chodniku to pewniejsza droga transportu niż rower, w kraju gdzie ścieżek rowerowych jest na lekarstwo. Więcej nerwów zjadłem jadąc 1km w mieście niż 20 km poza miastem. -.-

2. Czyli to jest możliwe. :-)

Dzięki za odpowiedź.

lukassus - 2010-01-23, 21:47

Fyo - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

To bardzo oryginalna forma roznoszenia paczek, która na pewno pozwoli Ci utrwalić się w pamięci klientów, dzięki czemu będziesz mógł liczyć na stałe zlecenie i dobrą samo-promocję. Skoro jeździsz na rowerze codziennie, to na pewno masz żelazną kondycję. Powerizery tylko ci ją poprawią.

Powerizery są bardzo wymagające, tzn. dużo partii mięśni (praktycznie wszystkie) uaktywniają, dzięki czemu jest to bardzo efektywna forma ćwiczeń. To musisz wziąć pod uwagę.

Koniecznie daj znać, jak udały się pierwsze próby :)

EMEK - 2010-01-24, 09:06

Wg mnie mozliwe, tylko strasznie niewygodne.

Mnie nawet klucze w kieszeni podczas skoków denerwuja. A co dopiero plecak, która podczas kazdego skoku lata na prawi i lewo. Spróbuj biegac z plecakiem bez szczudel i pomysl, ze na szczudlach wszelkie sily rosną kilkakrotnie.

lukassus - 2010-01-24, 10:30

W wojsku biegają z pełnymi, wielkimi plecakami i dają radę. Kwestia podejścia do tematu :) Są np. specjalne plecaki dla biegaczy.

Jak komuś przeszkadzają klucze, telefony etc. w czasie skakania, odwiedźcie wkrótce www.poweriser.pl aby zobaczyć, w jakie rozwiązania dla można się zaopatrzyć.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group