Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gdzie kupić Powerizer - PowerStrider- co to jest?

serwuskm - 2010-03-07, 08:59
Temat postu: PowerStrider- co to jest?
Witam , mam pytanie , otóż czy http://www.allegro.pl/***
i nie wiem czy to rzeczywiście produkuje powerizer -(nie zdaje mi sie)
a sprężyny węglowe ma.
wiązania jak w powerizer ma.
ROCZNĄ GWARANCJĘ też MA!
i tu pytanie, czy to tylko dobra podróbka?

EMEK - 2010-03-07, 09:25

powerizer to tylko marka - nie producent.
I to i to to chińszczyzna,z tej samej fabryki. Róznica dla Ciebie odczuwalna to obsługa klienta/polityka serwisowa Lukasza, o której ciężko złe słowo powiedzieć. Ale płacisz też za to.

SaLi - 2010-03-07, 10:32

Fakt faktem żaden sprzedawca na allegro nie będzie się równał z Łukaszem.
Rzuff - 2010-03-07, 10:54

Ja mam coś co ma na gąbce za łydką napis Powerstrider, ale kupiłem toto w anglii i jak narazie sprawuje się dosyć dobrze, nic mi się w nim jeszcze nie zepsuło od mniej więcej dwóch lat, ale też nie eksploatowałem go zbyt mocno. Chociaż nie, przy próbie salta lekko uszkodził się zacisk przy palcach w jednej nodze (ale to też kwestia upadku na plecy), ale jakimś cudem dalej działa (mechanizm w środku opiera się na dwóch drucikach, jeden się pokrzywił, więc trzyma się na jednym i jak narazie działa) Kupiłem tylko dlatego, że kosztował bodaj 170 funtów, a to parę dni roboty tam :] acz muszę stwierdzić (choć jestem przeciwko tej całej propagandzie że poweriser jest lepszy niż powercośtam blablabla) że drugi raz kupiłbym go na poweriser.pl
lukassus - 2010-03-07, 13:21

serwuskm - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

osoba, która pisze takie bzdury ("Firma produkująca Powerizer wypuściła obecnie na rynek nowy ulepszony model szczudeł pod nową nazwą") przeczy sama sobie. To wystarczy za wyczerpującą odpowiedź na twoje pytanie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group