Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Video - backflip na trawniku

lukassus - 2010-03-23, 22:17
Temat postu: backflip na trawniku
salto w tył wykręcone na trawniku (tzw. ciągnione - ktoś nomenklaturę może sprawdzić ;) )


GreeeG - 2010-03-26, 06:47

moze troszke odbiegne od tematu ale pierw sie nauczyc normalne salto bez powerków czy odrazu na powerkach sie uczyc??
lukassus - 2010-03-26, 06:58

GreeeG - koniecznie wcześniej naucz się skakać salto na sucho, czyli bez powerków. Z powerizerami na nogach jest trudniej, one swoje ważą, dlatego ważne jest, abyś wiedział jak bez nich zachować się w powietrzu.

Jak masz możliwość, zapraszam na trening AcroSchool.
www.AcroSchool.pl

belisima12 - 2010-03-26, 14:05

Tak na marginesie to dużo osób
(w tym mój kolega który ubrał 4 razy mój powerizer i prze skakał na nim około 5-6h) robią salta na powerizer których na "sucho" nigdy w życiu nie próbowali. Z mojego punktu widzenia salto na powerizer jest łatwiejsze ale łatwo je przekręcić.



lukassus napisa³/a:
Dziś po raz pierwszy w życiu skakałem salto na Poweriser. Na twardym, bez materacy itd. Na trzy próby, trzy ustałem (jedna nawet jest uwieczniona). :hurra:

Był to mój drugi w życiu trening salt na Poweriser. Pierwszy był tydzień wcześniej (ok. 20 prób na materace). Nigdy w życiu nie skoczyłem salta bez Poweriser. Nigdy nie trenowałem acro. A mimo to wykręciłem fontflipa na Poweriser!

lukassus - 2010-03-26, 15:32

belisima12 - celna uwaga. Na powerach jest stosunkowo łatwo wykręcić salto, co nie znaczy, że bezpieczne są próby samodzielnej nauki bez odpowiednich podstaw. Wręcz przeciwnie - zdecydowanie odradzam nauki w ten sposób. Na youtube jest stosunkowo dużo filmów obrazujących potencjalne niebezpieczeństwo tego typu działań.

Fakt, przed wykręceniem salta na powerkach nigdy nie zrobiłem tego na sucho. Ale sporo ćwiczyłem, lądowałem na materace etc. Nauka zachowania ciała w locie była i to na pewno bardzo pomogło mi ustać frontflipa na Poweriser.

Zapraszam na trening AcroSchool. Nawet jedna wizyta bardzo dużo pomoże i na pewno kolejne, samodzielne ćwiczenia będą dużo efektywniejsze i bezpieczniejsze.

www.AcroSchool.pl


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group