Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Modyfikacje - Zapięcia

sadza122 - 2010-03-26, 21:35
Temat postu: Zapięcia
mam problem , jakiś czas temu poszly mi zapięcia i wszyłem rzepy , ale po kilku skakaniach wyglądają one tak :


i do tego mam pytanie gdzie można kupić inne zapięcia bo żadna krawcowa nic takiego wytrwałego nie ma ... ;((


po czym pękło mi kółeczko od tego i zaczepiłem od kluczy wygląda to tak :

lukassus - 2010-03-26, 21:51

sadza122 - sam pasek wygląda, że jest w porządku. Wystarczy mocno przyszyć rzep i już. Kółeczko, jeśli jest mocne, też wystarczy. Co się stało z oryginalną klamrą?

Jeśli sam sobie z tym nie poradzisz, mam dwa szybkie rozwiązania:
- kupienie nowych kolanek;
- kupienie używanych kolanek (muszę się rozejrzeć w magazynie).

Odezwij się na PW, czego konkretnie chcesz.

Zawsze możesz przy tej okazji zainwestować w miękkie kolanka na rzepy.

sadza122 - 2010-03-26, 22:02

Łukasz a mniejwięcej ile by wyniosło mnie zakup 2 kolanek ??
ChildOfJah - 2010-03-29, 20:00

sadza122, ja widziałem takie paski w tesco i to z metalową klamrą a nie jak oryginalnie w powerizerach plastikową, do tego wystarczyło by tylko je przynitować do kolanek :) myśle że w innych sklepach też takie rzeczy można znaleźć np castorama czy temu podobne.
rattler - 2010-04-01, 15:14

A ja przy okazji tematu zapytam czy idzie zmienić same kolanka z tych Poweraizerowych na te z rzepem od Poweriser bo strasznie mnie denerwują te oryginalne zapięcia i kolanka w "z"-kach
lukassus - 2010-04-01, 18:47

rattler - tak, łatwo można wymienić i jedno i drugie. Rozsądniej jest jednak od razu wymienić cały sprzęt - teraz możesz to zrobić w rozliczeniu stary na nowy.
rattler - 2010-04-02, 11:38

A mógłby prosić na PW wycenę samych kolanek i wycenę wymiany z rozliczeniem moich powerków (5 razy na nogach narazie :( - pogoda)
Rzuff - 2010-04-02, 12:49

Też jestem ciekaw ile kosztują osobno te kolanka z miękkim zapięciem na rzepy
lukassus, mógłbyś tutaj napisać ile kosztują?

lukassus - 2010-04-02, 13:25

W tej chwili miękkie kolanka na rzepy Poweriser to koszt 299zł/komplet.

Aby wymienić sprzęt na nowy, trzeba wysłać maila z info:
- model
- producent
- sprzedawca
- data zakupu (najlepiej dowód)
- opis (waga najcięższej osoby korzystającej ze sprzętu, ile osób skakało na sprzęcie, opis uszkodzeń/stopień zużycia)
- dołączały foty

W niektórych przypadkach konieczne jest dostarczenie sprzętu do wyceny (jeśli powyższe informacje nie będę wystarczające).

Cena nowego Poweriser Advance jest pomniejszana o wartość wycenianego sprzętu.
Wyceniamy wszystko, skyrunnery też.

Szczegóły dot. wymiany sprzętu:

http://forum.powerizer.pl...php?p=9083#9083

rad3c - 2010-04-02, 21:07

to jest ciekawa informacja

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group