Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Freestyle - Ubezpieczenie "łajzerów" :)

lestat162 - 2010-04-07, 20:47
Temat postu: Ubezpieczenie "łajzerów" :)
Witajcie,
jak widzimy, sezon na bockowanie już niemal rozpoczął się na dobre. Staramy się skakać wszędzie i kiedy tylko możemy. Niejednokrotnie bierzemy sprzęt pod pachę i udajemy się na drugi koniec Polski, by wziąć udział w imprezie, spotkać się ze znajomymi i wymienić doświadczeniami. Jednak nie zawsze jesteśmy świadomi tego, że możemy się stać potencjalną ofiarą złodzieja.
W związku z powyższym powstał ten temat. Chciałbym ubezpieczyć swój sprzęt od kradzieży i móc spokojnie podróżować i skakać w różnych zakątkach Polski. Zastanawiam się tylko, która z firm ubezpieczeniowych podejmie się ubezpieczenia szczudełek i w jakiej cenie... Przeglądałem już kilka ofert, jednak w większości ubezpieczenie to dotyczy roweru, sprzętu do nurkowania, sprzętu golfowego, deski snowboardowej...
Piszcie proszę, gdzie najlepiej (lub w ogóle) można ubezpieczyć sprzęt i w jaki sposób tego dokonać :) . Myślę, że inni też chętnie skorzystają z takiej opcji :) .
Skaczące pozdro!!

lukassus - 2010-04-07, 21:55

lestat162 - firmy ubezpieczeniowe bardzo niechętnie w ogóle ubezpieczają przedmioty o niskiej wartości. Np. telefony komórkowe - kilka lat temu na zachodzie ubezpieczenie można było kupić w standardzie z nowym telefonem, u nas wyśmiewano się z samych pytań.

Łajzery są traktowane podobnie jak rower czy sprzęt do nurkowania. Trzeba indywidualnie rozmawiać z ubezpieczycielem.

lestat162 - 2010-04-07, 22:30

w porządku, może dałoby coś radę załatwić :) . Łukasz, Ty z pewnością ubezpieczasz sprzęt jako Dystrybutor. Masz może ubezpieczyciela, którego mógłbyś polecić?
lukassus - 2010-04-07, 22:37

Nie ma jednego dobrego ubezpieczyciela. Nie podejmuje się podobnych rekomendacji. Wiem za to, jaki sprzęt do skakania jest najlepszy w swojej klasie! :)
Dany - 2010-04-11, 19:18

dokładnie bo jak miałbym jechać pociagiem na 2 stronę polski to ja jestem tylko za iskra bialogard i gwardia Koszalin :P a jak wyskoczy mi taki z wisly krakow czy innego klubu nie dość ze dostane po głowie to jeszcze powerajzery wezmą :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group