Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Bezpieczna Nauka - Chwianie lewej nogi

Ukago - 2010-04-08, 14:06
Temat postu: Chwianie lewej nogi
Witam

Bawię się na tym sprzęciku drugi dzień. Pomimo, że jest to dosyć męczące - jest w miarę łatwe do opanowania. Jednak nie daje mi spokoju jedna rzecz: podczas biegu po wylądowaniu na lewą nogę zauważam lekkie chwianie na boki - prawą natomiast stąpam idealnie prosto. Pytanie moje czy to kwestia wytrenowania czy może powinienem coś w sprzęcie dopasować - bo jednak łydki mam jak żółwie ninja i dosyć mocne :]

Pozdrawiam

lestat162 - 2010-04-08, 16:29

może to być kwestia źle ustawionego elementu odpowiadającego za zachowanie równowagi podczas korzystania z poweriser. Albo po prostu ubrałeś powerki odwrotnie. Jeżeli jednak nie, to radzę skontaktować się z Łukaszem.
Pozdro!!

Matizus - 2010-04-08, 18:40

Ukago, witaj na najbardziej rozskakanym forum w sieci!

Ukago napisa/a:
podczas biegu po wylądowaniu na lewą nogę zauważam lekkie chwianie na boki


Początkujący bockerzy podczas biegania nie kontrolują sprzętu. Noga w momencie zgięcia bezwładnie ucieka nam na zewnątrz. Przy odbiciu najwidoczniej nie spinasz wystarczająco nogi i bezwładnie ucieka ci na boki. Powinieneś potrenować bardziej nogi i starać bardziej kontrolować co się z nimi dzieje.

Jesteś lewo czy prawo nożny?

lukassus - 2010-04-08, 23:33

Ukago - witaj na najbardziej rozskakanym forum!

Chyba już do mnie dzwoniłeś. Sprawdź kwestię ustawienia miękkiego kolanka na rzepy. Jesteśmy w kontakcie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group