Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Bezpieczna Nauka - Czy przyspieszy to mojÄ… naukÄ™???

RBSN_07 - 2010-04-25, 21:13
Temat postu: Czy przyspieszy to mojÄ… naukÄ™???
W dzieciństwie dostałem taką fajną zabawkę, a mianowicie drążek "pogo" (wiki: http://pl.wikipedia.org/wiki/Dr%C4%85%C5%BCek_pogo ). Trochę z nią ćwiczyłem, aż opanowałem skakanie do perfekcji (przy 300-nym skoku bolały mnie nogi). ;) Moje pytanie jest trochę bardziej z ciekawości... Czy przyspieszy to moją naukę na Powerizerach??? :D
lukassus - 2010-04-26, 07:42

RBSN_07 - nauka podstaw jest tak banalna, że nawet nie zdążysz się obejrzeć, jak będziesz skakał.
RBSN_07 - 2010-04-26, 16:05

lukassus napisa³/a:
RBSN_07 - nauka podstaw jest tak banalna, że nawet nie zdążysz się obejrzeć, jak będziesz skakał.


Aha, fajnie ;) . Szybko to niestety nie nadejdzie, bo musze poczekać 1,5 mies, aż się kasy nazbiera. Ale potem będę się cieszył swoimi Powerkami. :D

lukassus - 2010-04-26, 16:14

RBSN_07 napisa³/a:
musze poczekać 1,5 mies, aż się kasy nazbiera

sprzęt można kupić też na raty

RBSN_07 - 2010-04-26, 16:46

lukassus napisa³/a:
RBSN_07 napisa³/a:
musze poczekać 1,5 mies, aż się kasy nazbiera

sprzęt można kupić też na raty


Nie wiem, jeszcze zobaczę jak będzie. Teraz mam dużo rzeczy na głowie. Pewnie poczekam, przecież cierpliwość jest cnotą... :P

Grace - 2010-04-28, 10:31

na pogo skacze się troszkę inaczej, ale w sumie technika jest w pewnej części podobna.
Ale fakt, że nauka na Poweriser to naprawdę tylko krótka chwila, tylko ważne, żeby nie bać się tej drobnej większej wysokości.
Jak się okazuje, dla niektórych 40cm więcej wzrostu, potrafi niemal paraliżować w pierwszej chwili ;)
Na szczęście to szybko przechodzi ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group