Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wrażenia Powerizer - First time xD

kuba3396 - 2010-04-27, 19:01
Temat postu: First time xD
Gdy paczka przyszła od razu wyszedłem na dwór i zacząłem trening. Na samym początku stałem kolo trzepaka, potem dreptałem. jest to naprawdę trudne, ale po pewnym czasie można załapać o co chodzi. Tylko mam jedno pytanie dlaczego mnie tak słabo wybija ? Może więcej siły w to włożyć ? Już skacze obunóż bez trzymania. Była pierwsza gleba, gdyż nie podniosłem wystarczająco nogi do góry i glebaaaa... :)
lukassus - 2010-04-27, 20:00

Kuba - gratuluję pierwszych kroków!

kuba3396 napisa³/a:
jest to naprawdÄ™ trudne

Powerizery do opanowania są łatwe. Podstawy ogrania się na pierwszym treningu. Bardziej zaawansowane elementy zajmują oczywiście więcej czasu, ale w porównaniu z innymi sportami, relatywnie powerbocking jest prosty.

kuba3396 napisa³/a:
Tylko mam jedno pytanie dlaczego mnie tak słabo wybija ?

Bo jeszcze nie umiesz skakać. Trenuj - będziesz skakał wysoko.

kuba3396 napisa³/a:
Może więcej siły w to włożyć ?

Technika jest zdecydowanie bardziej potrzebna.

kuba3396 - 2010-04-27, 21:26

W tym sensie trudne że trzeba dużo siły na skok, ale to się wytrenuje :)
lukassus - 2010-04-27, 21:39

Nie trzeba dużo siły, żeby się wybić. Trzeba tylko nauczyć się odpowiedniej techniki i jazda.
kuba3396 - 2010-04-28, 12:40

Pytanie nie z tej beczki, otóż .
Jestem jak na swój wiek dosyć niski, mam 158 cm, a mam 14 lat.
Wiec moje pytanie czy jak będę dużo skakał to nie urosnę ?
OczekujÄ™ odpowiedzi szczerej :)

belisima12 - 2010-04-28, 13:00

Skacząc na powerizer niby pracuje 98% mięśni ale nie jest to praca przy której tkanka mięśniowa przyrasta. Wszystko robią za ciebie sprężyny. Sądzę że mięśnie nóg pracują jak podczas chodu lub lekkiego biegu czyli mało. Nie urosnąć możesz ćwicząc np. parkour (wiem na własnym przykładzie) gdzie mięśnie pracują na pełnej mocy i przyrost tkanki jest szybki. Nie wiem czy dobrze wszystko napisałem jak co to proszę mnie poprawić :)
lukassus - 2010-04-28, 13:39

kuba3396 napisa³/a:
czy jak będę dużo skakał to nie urosnę

Kuba, a co ma jedno do drugiego? Nie znam się na tym, mój brat urósł i to bardzo, skacząc od bodajże 12-go roku życia. Ale czy lekarz powie to samo, nie wiem.

Wiem, że mnie bardzo rozbawiłeś :D

kuba3396 - 2010-04-28, 13:59

na 100% jest tak że jeżeli uprawia się sport teraz pytanie czy powerizer tez. To przyrost tkanki jest duży a wtedy nie urosnę.
lukassus - 2010-04-28, 14:02

Powerizery na pewno pozwalają w lepszym rozwoju. Jeśli masz wątpliwości w tak ważnej kwestii, skonsultuj się ze specjalistą.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group