Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wrażenia Powerizer - Pierwsze kroki Rafelsa :D

rafels - 2010-04-29, 18:01
Temat postu: Pierwsze kroki Rafelsa :D
Ohhhh tak, na to czekałem ! :> . Dziś pierwszy raz założyłem powerki, na początku przestraszyłem się że temu nie podołam :D , 2 gleby na poczatek (brak techniki :P ), ale nie zniechęciłem się :) . Najgorsze jest to że zaraz jak ze studiów wróciłem to odrazu je rozpakowałem i tymi 2 upadkami uwalałem spodnie :D . Przebrałem się (krótkie spodenki i koszulka bez żadnych ochraniaczy xD) i zacząłem dalej trenować. Już umiem biegać :D i nawet dobrze wychodzi mi skakanie obunóż :D . Tylko że... rozwaliłem kolano :) , ale to nic ^^. DLA MNIE BOMBA! :) )))). Pozdrawiam serdecznie ;)
lukassus - 2010-04-29, 18:36

rafels - ochraniacze zakładaj, szkoda tych kolan. :)
Udanych skoków!

rafels - 2010-04-29, 19:08

Jutro może skocze do sklepu kupie jakies ;) . Dziś nie mogłem się powstrzymać :rotfl: . Już drugi raz właże dziś na powerki i poraz kolejny chociaż nie mam już siły ZA NIC NIE CHCĘ ICH ŚCIĄGNĄĆ! :D . Boże jak dobrze że na was trafiłem :D .
PS. Tylko mamuśka mały problem ma :D , "co za głupasa wychowaliśmy, co rok to głupszy xD".

Zdzierająca się guma raczej tylko psuje walory estetyczne mam racje? Sprężynie zbytnio nic się nie dzieje? :P . Chyba się kiedyś do was do szkoły wybiorę jak można :D . Jestem tak podpalony że mało się nie spalę :) . Czas na prysznic :) .
Rozskakane pozdro BRACIA i SIOSTRY :D .

lukassus - 2010-04-29, 19:30

rafels napisa³/a:
Jutro może skocze do sklepu kupie jakies

koniecznie

rafels napisa³/a:
ZA NIC NIE CHCĘ ICH ŚCIĄGNĄĆ!

to normalne

rafels napisa³/a:
ZdzierajÄ…ca siÄ™ guma raczej tylko psuje walory estetyczne mam racje?

guma na kopytkach musi być - jak się zedrze, trzeba wymienić

rafels napisa³/a:
Sprężynie zbytnio nic się nie dzieje?

?

rafels napisa³/a:
Chyba się kiedyś do was do szkoły wybiorę jak można

Zawsze można! www.AcroSchool.pl

rafels - 2010-04-29, 19:50

Niejasno się wyraziłem fakt :) . Chodziło mi o gumę na sprężynie. Tą czarną ;) .
lukassus - 2010-04-29, 20:06

rafels napisa³/a:
Chodziło mi o gumę na sprężynie. Tą czarną

to jest koszulka termokurczliwa, chroni sprężynę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nic się nie dzieje, jak jest trochę podziurawiona po pierwszych przygodach - po tym można poznać skoczka początkującego :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group