Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Freestyle - prośba do mamy AdGart

AbGart - 2010-05-02, 22:24
Temat postu: prośba do mamy AdGart
Witam.
z góry przepraszam, że zakładam 2 temat ale mam do was prośbę.
Bo mama najpierw się zgodziła na PoweriSery ale chciałem o tym z nią jeszcze pogadać.I mi już nie pozwala.A więc tak:Napiszcie tu, że na poweriserach nic się nie może stać jak się będzie uważać, że jak się go kupi za 1400zł to on będzie dobry bardzo długo.Oczywiście dobierzcie to własnymi słowami.Prośba tyczy się głównie luka.I proszę się nie kłócić i robić bałaganu gdyż pokaże to mojej mamie. :padam:

lukassus - 2010-05-02, 22:33

Zadzwońcie do mnie.
AbGart - 2010-05-02, 22:36

lukassus napisa³/a:
Zadzwońcie do mnie.

Ależ po co?Nie lepiej napisać na maila? :P

AbGart - 2010-05-03, 17:31

To mógłby ktoś napisać.Moja mama nadal się nie zgadza.Proszę o pomoc
belisima12 - 2010-05-03, 20:22

AbGart,
e-mail poszedł - wież mi przekona on mamę. Jak również w podsumowaniu e-maila jak i tu napiszę że nie ma w nim ani jednego kłamstwa. Bajkopisarzem- nie jestem :)

AbGart - 2010-05-03, 20:27

Dzięki wielkie.Postaram się dziś jej to pokazać ale narazie przyszli goście.I dzięki wielkie jeszcze raz ;p.Ja już miałem nawet dziś sam zamówić ale się powstrzymałem.Mam nadzieję, że twoje długie wypracowanie uświadomi moją mamę.dzięki po raz 3 ;p

Moja mama nawet tego nie chce czytać... :szok:

belisima12 - 2010-05-03, 21:52

AbGart,
Zrób tak jak ja kup "za jej plecami" z początku będzie zła ale potem zmieni zdanie :p

lukassus - 2010-05-03, 22:45

oj panowie, rodziców to trzeba słuchać - cokolwiek sobie myślicie, chcą dobrze.

Poweriser jest absolutnie bezpieczny. Jest sprzedawany na całym świecie, we wszystkich wysoko-uprzemysłowionych krajach (Europa, USA, Japonia, Korea). Posiada certyfikat CE, a to znaczy, że spełnia normy jakościowe wymagane w Unii Europejskiej.

Na rowerze, na sankach, na hulajnodze, w samochodzie, na rolkach -wszędzie możesz sobie zrobić krzywdę. Na powerkach też. Ale jeśli podchodzisz do tematu z głową, robisz tylko tyle, na ile cię stać, nie przeskakujesz kolejnych etapów nauki etc. to wszystko będzie dobrze. Ja od 2005 liczbę upadków mogę policzyć na palcach rąk.

Poweriser Advance to sprzęt wysokiej jakości. Posiada roczną gwarancję (sprężyny i kopytka pół roku) i może służyć bardzo długo.

Jeśli twoja mama ma wątpliwości, zapraszam do kontaktu telefonicznego.

AbGart - 2010-05-04, 08:22

Dzięki.Chodzi jej o to bardziej, że za drogie.I jest jeden szczegół nie chce przeczytać :zdziwko: :/
lestat162 - 2010-05-04, 12:29

AbGart istnieje opcja zakupu ratalnego, także nie jest to problem nie do przeskoczenia :)
AbGart - 2010-05-04, 15:27

Tyle, że ja mam swoją kasę to 1400zł tylko mama mi nie pozwala kupić.Już wolała by kupić pralkę chociaż to moja kasa i jej bym nie dał :przestraszony: :zdziwko: :/
Yoshi - 2010-05-04, 16:35

Szczerze to nie widze problemu az tak bardzo , jak masz kase to kupujesz i tyle wkoncu to twoje pieniadze :) no chyba ci ich nie zabierze i nawet jezeli twoja mama bedzie zla to napewno jej przejdzie po nie długim czasie :)
AbGart - 2010-05-04, 19:29

Poczekam do niedzieli.Jak się nie zgodzi to zamówię.Już mam jej dość :zdegustowany: .Tak to moja kasa.Ale mama mi nie pozwala tak sobie wydawać.Szczerze mówiąc to ja zbierałem na te powerki ale i tak mi nie pozwala.Ona bardziej wolała by mi kupić skutera/qada takiego za 10tys niż te buty.
Yoshi - 2010-05-04, 20:25

hmm i co jest bardziej nie bezpieczne quad i skuter po ulicy czy powerki na asfalcie ? :D :D :D :D moze twoja mama mysli ze skuter niz powery
AbGart - 2010-05-04, 21:49

Tylko jej chodzi o to, że za drogie i zaraz mi się znudzi albo się popsuję albo, że to jest na chwile na miesiąc i do kosza ;/
Yoshi - 2010-05-04, 22:34

No rownie dobrze skuter tez sie moze zaraz zepsuc jak sie przewrocisz wiec wychodzi na to samo :D
lestat162 - 2010-05-04, 22:59

poza tym nad skuterem trzeba się napracowac i zanim zaczniesz mieć osiągi musisz spokojnie docierać. Jak masz tą kasę w portfelu to kupuj i nie marudź. Mama będzie zła na początku, ale jej przejdzie, a ty nie będziesz żałował ;)
Yoshi - 2010-05-05, 10:47

Może nawet też będzie chciała spróbować :D :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group