Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Modyfikacje - Wiązania

matkop - 2007-08-05, 23:43
Temat postu: Wiązania
Niestety dzisiaj pękła mi pompka przy wiazaniu ( nie oszukujmy sie nie byla najlepszej jakosci) wiec zamieniam wymienic pompki w wiazaniach ( paskow nie bede wymienial)
Efekty postaram sie udokumentowac zdjeciami :) LUK mam nadzieje ze przy takiej zmianie nie trace gwarancji na inne czesci.

Whooan - 2007-08-07, 19:36

Skleiłem kropelką i jak narazie działa.

tak czy inaczej w sprzęcie za taką kasę spodziewałem się lepszych wiązań.

matkop - 2007-08-07, 22:43

i tak chce pompki wymienic :P
walec - 2007-08-08, 07:41

Szukałeś już tych wiązań gdzieś matkop?? Ja mam trochę pracy i nie mam chwilki , żeby gdzieś zajrzeć. Mam dla ciebie gotowe plastiki , po jednym na strone . Przy najbliższej okazji je założymy.
lukassus - 2007-08-14, 00:09

walec - wyrastasz nam na naczelnego modyfikatora Powerizer. Okraś to ciekawymi tutorialami :)
walec - 2007-08-16, 08:19

Dzięki Luk :) Od dziecka byłem nazywany Mc'Gyverem. Zawsze lubiałem robić coś z niczego. Takie małe cudeńka. Po prostu mając w ręku jakąś rzecz, na przykład ołówek- dla zwykłych ludzi służy on do rysowania, pisania. Dla mnie ołówek to źródło grafitu- np na szczotki komutatora, do rysowania wykresów sejsmicznych lub innych charakterystyk, drewno - morze zastosowań. Tak więc nie ma dla mnie większych problemów ze wszelkimi naprawami lub modyfikacjami powerizera. W razie jakichkolwiek problemów piszcie do mnie. Zawsze postaram się coś pomóc :P
lukassus - 2007-08-16, 10:21

W takim razie witamy Mc'Gyvera na pokładzie :)
walec - 2007-08-16, 11:52

Może na powerizerze? Pozdrawiam :P
lukassus - 2007-08-16, 12:30

nie ma zdjęć, więc trudno stwierdzić ;)
gustawm - 2007-09-01, 20:49

hej

Ulamalem uchwyt pompki pierwszego dnia przy pierwszym zakladaniu sprzetu.
Tak jak matkop napisal nie sa one najwyzszej jakosci.
W przyszlym tygodniu zaloze pompki ze snowboardu, sa zdecydowanie lepszej jakosci.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group