Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Freestyle - Robimy materiał do telewizji o poweriser

BasBazar - 2010-06-15, 23:00
Temat postu: Robimy materiał do telewizji o poweriser
Czy istnieje w Krakowie grupa pasjonatów tego typu sportu, która organizuje treningi, spotkania lub podobne inicjatywy?
Interesuje nas zjawisko w odniesieniu do całej Polski, dlatego byłbym wdzięczny za udzielenie mi następujących informacji:

- w jakich miejscowościach są tworzone grupy wspólnie trenujące bieganie, skakanie na poweriserze?

- ilu członków należy do grupy?

- jak często się spotykacie?

- czy są organizowane jakieś konkursy?

Mamy w planach zmontować konkretny materiał dlatego proszę o mobilizację oraz wysuwanie swoich propozycji jak ująć temat. Jako osoby znające temat od podszewki wasze rady, wskazówki będą cenniejsze.

Czy są chętni by wziąć udział w nagraniach?

lukassus - 2010-06-15, 23:04

BasBazar - witaj na najbardziej rozskakanym forum!

Robiliśmy już sporo tego typu akcji, jeździmy po całej Polsce, mamy jedyną w Polsce grupę akrobatyczną specjalizująca się w skakaniu na Poweriser. Potrafimy zrobić prawdziwe show na powerkach.
Jeśli to jest coś ciekawego, to tak jak pisałem w mailu przed chwilą, chętnie weźmiemy w tym udział.

BasBazar - 2010-06-15, 23:26

to świetnie,
jakieś plany w najbliższym czasie? rozumiem, że grupa akrobatyczna jest dostępna w WWA non toper... tak? a jakieś inne miasta w nadchodzących tygodniach?

lukassus - 2010-06-15, 23:29

Zdzwońmy się jutro. Mój nr tel. jest w stopce maila.
Grace - 2010-06-16, 09:25

BasBazar, zgłoś się do mnie, może jakieś fajne treningi jeszcze ruszą ;)
w Krakowie fajnie będzie poskakać z kimś jeszcze ;)
Ponadto zapraszam Cię na Jumpin' Days. To w Gliwicach, a więc nie tak daleko ;)

lukassus - 2010-06-16, 14:34

Fajne nagrania możesz zrobić w Warszawie, Mińsku Mazowieckim, Łodzi, Krakowie, Poznaniu i Koszalinie.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group