Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wrażenia Powerizer - Pierwszy raz :D

anntor - 2010-06-17, 21:50
Temat postu: Pierwszy raz :D
Na początku chciałbym podziękować za szybką wysyłkę.
Gdy rozpakowałem powerki od razu patrzyłem czy trzeba je regulować. niestety trzeba było na grubość łydki. Trochę się później męczyłem jak te kolanka zaczepić ale sie skapnąłem Wybiłem na dwór, założyłem i kolega pomógł mi stanąć na nogi :) 1 min i zacząłem sam chodzić. Niesamowite !!
Później próbowałem większe kroki dawać i biegać ale coś nie wychodziło. Podszedłem do trzepaku i wciągu godziny skakałem 1,5m trzymając się go :) ale lewa noga po wybiciu mi się trzęsie i ucieka mi. widocznie nie mam takiej kontroli nad na co na prawej.
I po tym zacząłem trochę biegać, było mi już łatwiej.
Bardzo się ciesze z zakupu. Będę ćwiczył aż się nauczę :d
wszyscy się na mnie gapili i zwracałem uwagę przechodniów. Może filmik nakręcę w przyszłości .
Pozdrawiam Anntor

lukassus - 2010-06-18, 00:11

anntor napisa³/a:
Bardzo się ciesze z zakupu. Będę ćwiczył aż się nauczę

Pamiętaj, po kolei wykonuj kolejne ćwiczenia. Dopiero jak opanujesz jeden element, zaczynaj naukę kolejnego.

anntor napisa³/a:
1 min i zacząłem sam chodzić. Niesamowite !!

Nauka podstaw jest banalna. 90% osób po pierwszych kilku minutach potrafi już sama chodzić i nawet biegać. Niektórzy skakać.

anntor napisa³/a:
wszyscy się na mnie gapili i zwracałem uwagę przechodniów

Przyzwyczajaj siÄ™ :)

anntor napisa³/a:
Może filmik nakręcę w przyszłości

Czekamy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group