Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gdzie skakać - Parkiet a powerizery

Haku - 2010-07-04, 16:54
Temat postu: Parkiet a powerizery
Parkiet na sali a skoki i salta.
Osoba załatwiająca nam salę nie jest do końca przekonana, czy wejście na drewniany parkiet (gdzie złożony jest on z drewnianych małych prostokącików) to jest dobry pomysł. Poprostu boi sie o podłogę, bo na tej salce jesteśmy jako goście. Czy przy wyższych skokach, i nabiegu do salt nie zniszczymy tej podłogi?

EMEK - 2010-07-04, 20:48

zalezy od tego z czego sa kopytka. biale nie zostawiaja sladu, czarne owszem. choc ja zrobilem z opony rowerowej i sladow brak
lukassus - 2010-07-04, 22:42

Białe kopytka są git, czarne zostawiają ślady (my to swego czasu, po każdym treningu czyściliśmy - wystarczy szmata i trochę wody). Ważne, aby gumy były w dobrym stanie. Druga sprawa to sposób użytkowania: kopytka w czasie zakładania, po upadku etc. mogą rysować podłogę. Trzeba na to zwrócić uwagę.

Skakaliśmy już w wielu salach i nigdy nie mieliśmy problemów z używaniem tam powerków. Powodzenia i udanych treningów!

Haku - 2010-07-05, 11:14

chodzi mi u wypadanie klepek, a nie o rysowanie. Pękanie ich itp.
lukassus - 2010-07-05, 11:16

Nie ma takiego zagrożenia :)
Przynajmniej nigdy z czymś takim się nie spotkałem, a treningi AcroSchool są na klepce.

Haku - 2010-07-05, 11:40

ok [; no to będę miała gdzie już salta trenować :D
lukassus - 2010-07-05, 13:54

Pamiętaj, najpierw poćwicz skakanie salt bez sprzętu, miej kogoś, kto potrafi fachowo poradzić i pomóc. Przed nauką salt musisz bardzo dobrze opanować wybijanie z dwóch nóg i naskok po rozbiegu.
PeoN - 2010-07-05, 15:18

Nie ma się czego bać klepka nie wypadnie.Chyba, że są luźnie więc może się zdarzyć, że wypadnie ale oby nie :)
Jak się uczysz salt to pamiętaj o materacach :P

lukassus - 2010-07-05, 15:44

PeoN - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!
Haku - 2010-07-05, 18:08

mamy tam jeden do skoku wzwyż i chyba 20 zwykłych więc spokojnie :D a akrobatyką zajmuje się od dobrego roku, więc dwa miesiące treningu i planuje wrzesień /paźniernik zacząć salta próbować :D
belisima12 - 2010-07-05, 19:37

Haku,
Pamiętaj że musisz przenieść nad głową dobre 7kg :)

Haku - 2010-07-05, 19:39

kiedyś trzeba zacząć to robić :P a co za różnica czy będę przeniose je po roku treningu czy po dwóch miesiącach treningu [; Zresztą na początku będzie ciężko, ale potem nada mi to pędu zapewne :D
belisima12 - 2010-07-05, 19:42

Haku,
ja nic nie pisałem że przez 7kg masz przesunąć naukę :D ...
Jak umiesz trzaskać na ziemi to nie będzie problemu z przeniesieniem tego na powerka :)
Tylko nie zapomnij nagrać sobie filmiku z pierwszych prób...- po jakimś czasie oglądając filmik będziesz się śmiał sam z siebie :)

Haku - 2010-07-05, 20:08

a mogę wstawić do na forum ?
PeoN - 2010-07-05, 20:40

Pewnie najlepiej do powerizer wrażenia
lukassus - 2010-07-05, 23:09

Haku napisa³/a:
dwa miesiące treningu i planuje wrzesień /paźniernik zacząć salta próbować

Daj sobie więcej luzu. Być może, przy odpowiednim treningu, będziesz w stanie fikać salta wcześniej/później. Zależy, jak będziesz się czuła lub co poradzi trener.

belisima12 napisa³/a:
Tylko nie zapomnij nagrać sobie filmiku z pierwszych prób.

Koniecznie pamiętaj o video!

Haku napisa³/a:
a mogę wstawić do na forum ?

zawsze! Parafrazując pewną wypowiedź: "Po to ono jest. Po to jest ono". ;)

PeoN napisa³/a:
Pewnie najlepiej do powerizer wrażenia

Lub/i do działu video.

belisima12 - 2010-07-06, 20:07

Haku napisa³/a:
a mogę wstawić do na forum ?


czekam z niecierpliwością :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group