Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wrażenia Powerizer - Ja i moje poweriserki po raz pierwszy :D

Haku - 2010-07-06, 20:45
Temat postu: Ja i moje poweriserki po raz pierwszy :D
Dostałam dziś wymarzone, i wyśnione powerki, po dwóch godzinach wypatrywania w oknie kuriera :D od razu poszłam nawet nie mając chęci na obiad, z początku to była katorga przejść się taki kawał drogi, zachciało mi się do siostry do miasta czyli jakieś 5 km oczywiście tylko idąc i idąc lajkonikiem :D z nią próbowałam skoków obunóż z podparciem i bez, ale to nie takie proste jednak :Potem do chłopaka, który już dwa lata na tym skacze [;
spędziłam na nich kilka godzin, jestem ledwo żywa, ale warto było :d a sprężyna fakt trochę twarda. Oczywiście nie obuło się bez gleby po której nie dałam rady wstać i czekałam aż ktoś przejdzie i mi pomoże XD

lukassus - 2010-07-06, 22:20

Haku - dzielny pierwszy dzień. 10km na start to jest całkiem sporo.

Odważnie ze sprężyną zawalczyłaś. Daj znać, jak idzie ci jej uginanie.

ChildOfJah - 2010-07-07, 12:27

Nie no to gratulacje :P Anioł też Ci gratuluję :) ja na oczątek zrobiłem 2 okrążenia stadionu a za 3 pobiegłem i była perfekcyjnie wyciągnięta gleba :P

Czekamy na dalsze nowinki z postępów w nauce.

Grace - 2010-07-07, 15:41

ta haku? błagam Cię, Ty lepiej kask noś (chyba, że jesteś inną haku).
lukassus - 2010-07-07, 15:47

To TA Haku :D
Haku - 2010-07-07, 18:23

Tak to ja :P Kask pożyczę właśnie chyba, tylko muszę w ochraniacze na nadgarstki się zaopatrzyć. Do tego nacierają mi buty nogi, co mi uniemożliwia całkowite skupienie się na treningu.. A co jest z Aniołem że nie ma Go na GG?
lukassus - 2010-07-07, 22:01

Haku - zadbaj o niezbędne akcesoria, abyś mogła długo i bezpiecznie trenować.
Haku - 2010-07-08, 17:51

Dobra nie ma to jak uczyć się na własnych błędach -.- zaopatruje się w ochraniacze po dzisiejszym biegu... Ale mnie poniosło ^^

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group