Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wrażenia Powerizer - Cudowne wrażenia

PeoN - 2010-07-07, 21:08
Temat postu: Cudowne wrażenia
Dziś po południu przychodzi do mnie paczka z poweriserami.Jak zobaczyłem auto dostawcze to tak się ucieszyłem, że skakałem, że szczęścia.Od razu pobiegłem po kasę i po paczkę.Sąsiadka(baba stara) przychodzi akurat jak odbieram paczkę i wszystkiego się dopytuje nawet nie dała mi wejść na podwórko tylko mnie szarpie i się pyta co to jest...
No ale do rzeczy.Jestem już po skakaniu zmęczony i obolały.Chodząc zaliczyłem 2 gleby a biegnąc też 2 razy(już się boje biegać :przestraszony: ).A potem już normalnie.Nie w sumie nie jeszcze raz idąc zaliczyłem ślizga ze szpagatem(AAAAAAAAAAAAAAAAŁŁŁŁŁŁŁŁŁ).Pochodziłem z kolegą i koło płotu sam.Skakać umiem na 30cm...xD

Ogólnie jest super.Nie żałuje choć boje się biegać :/


Dodam, że jak się upada jest takie dziwne uczucie bezradności nic się nie da zrobić ani nic :/

Haku - 2010-07-07, 21:56

znam te uczucie bez radności. Poczekaj aż dosięgnie Cię uczucie, gdy telefon Ci wypadnie na podłogę a Ty nic z tym nie możesz zrobić XD Widok Auta z dpd bezcenny, moja reakcja była prawie identyczna :D
lukassus - 2010-07-07, 22:33

Chyba trzeba zorganizować konkurs na fotę/video przyjazdu kuriera. Tyle wrażeń :)

PeoN napisa/a:
biegnąc też 2 razy

Pamiętaj o podstawach! Kolana wysoko, wszystko po kolei, uczysz się kolejnego elementu, jak już opanujesz ten prostszy.

PeoN napisa/a:
Skakać umiem na 30cm

To w sumie jesteś już 70cm wyższy!

PeoN napisa/a:
jak się upada jest takie dziwne uczucie bezradności nic się nie da zrobić ani nic

Dziwne. Nawet jak upadasz, musisz kontrolować swoje ciało, ale to wymaga wielu godzin treningów.

Haku napisa/a:
telefon Ci wypadnie na podłogę a Ty nic z tym nie możesz zrobić

Jest technika podnoszenia nazywana: "podnoszenie kapelusza". Video znajdziecie na forum.

Haku napisa/a:
Widok Auta z dpd bezcenny

Warte uwiecznienia!

Haku - 2010-07-08, 11:22

Teraz już za późno na uwiecznienie :P
A tą motodę podnoszenia kapelusza zaraz sobie obejrzę :D

PeoN - 2010-07-08, 20:45

Dziś po skakaniu nie czuje żadnej kończyny :) :( .Kolano mnie boli choć na nie nie upadłem a drugie mnie boli bo na nie upadłem.Ale to jedno tak po prostu ze zmęczenia chyba mnie boli.Dziś się też przeszedłem 1km była 1 gleba akurat jak auto za mną :/ .w parku tak się gibałem przez to żeby nie upaść ale nie upadłem sukces :) .Umiem już biegać znaczy skakać z jednej na jedną nogę do przodu.Nie mówię tu o 30km ale tak truchtem :)

Mój brat cioteczny wszedł na powerki przeszedł z 1m z podpurką i mówi, że już nigdy na to nie wejdzie ;d.Dziś każdy kto mnie widział jak się patrzył i każdy mówił "zrób salto" no to ja mówię, że mam je od wczoraj i nie umiem a oni nadal "no zrób"
Usłyszałem komentarz dorosłego do dziecka "zobacz skacze jak żaba " xD

lukassus - 2010-07-08, 20:54

PeoN napisa/a:
"zobacz skacze jak żaba "

bardzo mi sie podoba. Poprawia humor zdecydowanie!! :d

PeoN trenuj, ale się nie przetrenuj. To jest szkodliwe. Obciążenia zwiększa się w miarę upływu czasu.

Zapraszam ciotecznego brata na szkolenie. Gratis.

PeoN - 2010-07-08, 20:58

Raczej nie będzie chciał :)

Mam takie pytanie czy są jakieś mascie na zakwasy

Ten gość jest zakręcony to co zrobił na początku :)
http://www.youtube.com/wa...feature=related

Grace - 2010-07-08, 21:10

na zakwasy trzeba się bardzo dokładnie porościągać po każdym treningu. Jak porządnie porozciągasz wszystkie mięśnie, to potem zakwasy nie będą Ci straszne.
Rozgrzewka przed treningiem też pomaga.

PeoN - 2010-07-08, 21:14

Trochę za późno na takie rady :)
Matizus - 2010-07-08, 21:32

Weź gorący prysznic i/lub porozciągaj się. ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group