Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Sprzęt - Ochraniacz na sprezyny

merkury584 - 2010-07-24, 23:43
Temat postu: Ochraniacz na sprezyny
Wlasnie ogladalem filmiku powerteamu na youtube i widze ze nikt z nich nie ma tej gumy na sprezynie. Czy ona po jakims czasie odpada i czy trzeba ja obkleic czyms czy co
lukassus - 2010-07-25, 13:22

merkury584 - osłona jest na każdej sprężynie, jak się zniszczy, to najlepiej jest ją czymś zastąpić. Modyfikacji tego typu na forum jest sporo.

Można też kupić ochraniacze na sprężyny:

PowerFanka - 2011-02-17, 18:10

mam pytanie czy zakup tych ochraniaczy na sprężyny jest konieczny ? :P
bo jakies półtora miecha temu kupiłam sprzęt i choć jeszcze na otwartej przestrzeni go nie używałam to to co czytam na temat pościeranych sprężyn napawa mnie lekkim niepokojem :(
a chciałabym żeby sprzęt służył mi jak najdłużej :)

lukassus - 2011-02-17, 18:54

PowerFanka - przestań już czytać o tych pościeranych sprężynach :) Standardowa osłona spełnia swoją rolę bardzo dobrze i dzięki niej sprężyna jest chroniona. Osłona spełnia również rolę estetyczną, jest dopełnieniem całości i prezentuje się bardzo dobrze.

Sprzęt będzie służył ci długo, jeśli będziesz o niego dbała. Spokojna głowa.

PowerFanka - 2011-02-17, 19:34

ufff no taki mam zamiar oczywiście ale tu tak tak strasza :P
a to sie ściera a to pęka chciałam juz oprawić ten sprzęt w ramki żeby się nie popsuł :D
ale skoro mówisz że jest ok to wierze na słowo i będę dbała i skakała dopóty dopóki sie nie rozleci :P

lukassus - 2011-02-17, 19:44

PowerFanka - skacz na tym sprzęcie ile wlezie. Po to jest. Niech służy ci bardzo dobrze jak najdłużej, ale pamiętaj, że raczej nie będziesz go miała na całe życie :)

Początkujący często uderzają wewnętrznymi krawędziami sprężyn o sobie i tutaj najczęściej pojawiają się uszkodzenia mechaniczne osłony. Jest to normalne. Po tym m.in. można poznać, kto korzysta ze sprzętu :)

PowerFanka - 2011-02-17, 20:31

o tym że starczy mi na całe życie raczej nie myślałam chyba że byłoby wyjątkowo krótkie gdyby zachciało mi się spróbować jakiegoś mrożącego krew w żyłach nru ;)

ale jeżeli drobne uszkodzenia są normalne to jak juz mówiłam nie będę się o nic martwić :D
dzięki za pomoc mimo wszystko i sory za panikowanie :P

lukassus - 2011-02-17, 21:49

PowerFanka napisa³/a:
dzięki za pomoc mimo wszystko i sory za panikowanie

Luzik. Tylko pamiętaj, zabezpiecz sprężyny ;P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group