Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wrażenia Powerizer - Moje początki ;]

Murtrag - 2010-08-06, 21:38
Temat postu: Moje początki ;]
Witam
Gdy tylko doniosłem powerki do domu rzuciłem się na skrzynkę uzbrojony w nóż kuchenny i ciałem na oślep folię którą owinięta była paczka. Po rozpakowaniu szczudeł nie przeczytałem instrukcji, bo po pierwszym założeniu stwierdziłem, że pasują jak ulał, więc zabrałem ipoda i ruszyłem w świat :D po pokonaniu 100m opanowałem już jako tako bieg i nawet był dość szybki, ale była to raczej kiepska imitacja biegu i bardzo szybko męczyła :/ po pokonaniu około 1,5km biegałem już ładnie odbijając się wysoko, ale też zacząłem żałować, że wybiegłem z domu jak poparzony zamiast spokojnie uregulować powerki, bo rurki ugniatały mnie trochę od wewnętrznej strony, ale nie miałem zamiaru zawracać. xD Ponieważ ani razu nie zdarzyło mi się wywalić na ziemię mimo ładnych piruetów, które odwalałem po niektórych seriach podskoków, to postanowiłem celowo gruchnąć o ziemię ;p wstać w normalny ludzki sposób ni hu hu, sprężynka była też głupim pomysłem :/ próbowałem dźwignąć się do stania na rękach, ale z tym balastem na nogach nie dałem rady. ostatecznie zrobiłem jak, by pół szpagat i jakoś wstałem. Jutro wyszarpię z garażu materac i zrobię troszkę ciekawszy trening.

lukassus - 2010-08-06, 22:13

To są dopiero eXtremalne początki! :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group