Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gdzie skakać - poweriser zimą

dominik343 - 2010-10-13, 17:38
Temat postu: poweriser zimÄ…
Witam jestem nowym użytkownikiem forum chciałbym w najbliższym czasie zakupić poweriser lecz zastanawiam się nad tym czy zakupić go teraz czy na wiosnę główny problem to miejsce do skakania w zimę chciałbym wiedzieć gdzie są jakieś ciekawe miejsca kryte gdzie można by skakać w zimę chodzi mi konkretnie o warszawę i okolice gdyż mieszkam w milanówku (30km od warszawy) i jeszcze jedno pytanko czy na poweriser można bez problemu skakać na różnego rodzaju halach gdzie jako podłoga jest parkiet??
robakacper - 2010-10-13, 20:52

Siemanko:)

W zimne podobno skakali i dosc niezle to wychodzilo. Pamietaj o tym ze nie mozna skakac po lodzie bo sam wiesz jak guma na nim reaguje.

A co do skakania na hali/sali to można jeśli masz beżowe stopy tzw. indoor.

Jeśli byś decydował się na zakup to mam na stanie używki:)

lukassus - 2010-10-14, 08:44

dominik343 - witaj na najbardziej rozskakanym forum!

dominik343 napisa³/a:
czy zakupić go teraz czy na wiosnę

Lepiej teraz. Na wiosnę będą inne ceny.

dominik343 napisa³/a:
główny problem to miejsce

Jeśli nie ma śniegu, śmiało można skakać na zewnątrz. W Poweriser w standardzie są montowane jasne gumy w kopytkach, dzięki czemu śmiało można skakać indoor po halach i salach sportowych.

Wskocz na www.AcroSchool.pl - właśnie wracamy z treningu, w sobotę o 11:00 kolejny. 50zł. wjazd, 25zł. jeśli wykupisz karnet. Trenujemy przez całą zimę i wiosnę, aż do czerwca A.D.2011.

dominik343 - 2010-10-14, 09:58

ok wielkie dzięki za odpowiedź prawdopodobnie w poniedziałek będę zamawiał i może wreszcie sobie poskacze :D :D:D
lukassus - 2010-10-14, 10:04

www.poweriser.pl - jak chcesz zakupić na raty, napisz do mnie maila.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group