Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

News - Powerizer w eterze! Nagrania z audycji

lukassus - 2007-08-25, 01:33
Temat postu: Powerizer w eterze! Nagrania z audycji
24 lipca 2007 roku w Warszawie przy ul. Narbutta o godz. 19.00 została nagrana audycja "Na krawędzi" w studiu JazzRadia. Gospodarzem był Jakub Kraciuk, natomiast gościem/ekspertem Łukasz Zawadka. Temat: Powerizer.

Zanim zaczęliśmy rozmawiać o Powerizer czyli skaczących szczudłach, Kuba na własnej skórze przekonał się, co to znaczy szybka nauka.

Kilka minut po pierwszym w życiu założeniu Powerizer na nogi przez Kubę:



Kilka chwil później Kuba wyglądał jakby się urodził z Powerizer:



Cała audycja trwała w sumie godzinę. Poniżej są nagrania samej rozmowy plus pełna audycja (z muzyką).

Pierwsze wejście [3minuty 4sekundy, 2,9MB]




Drugie wejście [3:50, 3,6MB]




Trzecie wejście [5:12, 4,9MB]




Czwarte wejście [6:20, 6MB]




Piąte wejście [5:37, 5,3MB]




Na krótko przed audycją:



W trakcie rozmowy:



Po audycji:



Od lewej:
realizator
Łukasz Zawadka (Powerizer ekspert)
Kuba Kraciuk (prowadzący)

Dla wytrwałych pełna wersja programu "Na krawędzi" o Powerizer [59minut i 9 sekund, 48,5MB]




Za przygotowanie nagrań podziękowania należą się Jarkowi Czarniakowskiemu. Dzięki!

matkop - 2007-08-28, 01:49

Hehe jakie foty nie mogę XD
Wysłuchałem i nie mogę sie doczekać zdjęć "nowego powerizera"

Megabit - 2008-01-17, 13:47

Są jakieś wiadomości o nowym powerku ? Bardzo fajna audycja przesłuchałem całą :)
lukassus - 2008-01-17, 14:00

Megabit - nowy Powerizer jest nadal w fazie przygotowań.
Megabit - 2008-01-17, 14:16

Tak myślałem bo na innych stronach jakieś podróbki pokazują i piszą że to jest druga generacja. Dzieki za szybką odpowiedź lukassus :padam: :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group