Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Sprzęt - torba na Poweriser

PowerFanka - 2011-02-17, 19:12

myslałam o tym żeby zakupić takie cacko jak jakaś torba ale teraz widze że nie ma potrzeby :P
ludzie będa pytać i zaczepiać wszędzie a spacerować z taką wielką torba jakoś mi się nie uśmiecha
więc dla tych co już potrafią polecam radę Grace żeby założyć na nogi i iść po prostu :)
ja jeszcze wprawdzie nie umiem chodzić na moich cudeńkach ale jak przyjdzie czas nauki to wezme swoje Powerki "pod pache" i lecę :P

lukassus - 2011-02-17, 19:42

PowerFanka pisała w odpowiedzi na temat:
http://forum.powerizer.pl...php?p=4097#4097

Poweriser posiada genialne torby na powerki. Super mocne (nawet najcięższe wypożyczenia i akcje wyjazdowe wytrzymują), super pojemne (Poweriser, ochraniacze, ciuchy, napoje i w skrajnych przypadkach również kolumna, komp i wzmacniacz), super wygodne i poręczne (mają kółka).

Ja tych toreb używam na co dzień. Można do nich włożyć bardzo dużo i to często bardzo ciężkich rzeczy. Są genialne. Na treningach AcroSchool ( www.AcroSchool.pl ) można ją zobaczyć w akcji, jak mieści w sobie 5 kasków, 5 kompletów ochraniaczy na kolana i łokcie, kilkanaście par ochraniaczy na nadgarstki i masę jeszcze innych gadżetów, często kilka butelek wody mineralnej).

Foty:











PowerFanka - 2011-02-17, 20:08

wiesz te firmowe torby wygladaja nieco inaczej niż tamta pomarańczowa pokazywana poprzednio tamta wydawała sie wieksza i jakos mniej poręczna...z ciekawości mogę zapytac ile kosztuje taka firmówka i czy można ja u Ciebie zakupić?
bo jak sie dłużej zastanowic o ile na trening w mieście moge wziąć Powerki w garść to taka torba spełniłaby idealnie swą role gdybym chciała gdzieś wyjechać :zawstydzony:

lukassus - 2011-02-17, 20:18

Ta torba sprawdza się doskonale nie tylko jako torba stricte na powerki, ale również np. jako podróżna.

Koszt: 390zł.

Dostępna od ręki.

Te pomarańczowe też są jeszcze dostępne, nie są tak dobre, ale są tańsze: 149zł.

PowerFanka - 2011-02-17, 20:44

jak już mówiłam ta pomarańczowa jakoś do mnie nie przemawia ale jak w najbliższym czasie będę kupowała dodatkowy sprzęt to juz wiem do kogo się zgłosić :)

a propo dodatków czy u Ciebie można również zamówić te koszulki z logo Poweriser?

lukassus - 2011-02-17, 21:35

PowerFanka napisa³/a:
to juz wiem do kogo się zgłosić

Dystrybutor Poweriser ma u siebie wszystko co potrzeba.

PowerFanka napisa³/a:
czy u Ciebie można również zamówić te koszulki z logo Poweriser?

Są i koszulki. W sprawie szczegółów pisz maila.

PowerFanka - 2011-02-17, 23:05

hmm meila raczej nie dam rady jak już prędzej na gadu w miare możliwości...
niebawem dam znać bynajmniej w sprawie koszulki

lukassus - 2011-03-07, 10:00

Video pokazujące, jak wygląda i ile pomieści torba Poweriser:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group