Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wrażenia Powerizer - Wrażenia by Bartek

Bartek - 2011-03-23, 04:43
Temat postu: Wrażenia by Bartek
Witam wszystkich!!!
Nie mogłem się powstrzymać żeby się nie podzielić jaki właśnie zajebisty dzień mi się kończy!!a rozpoczął się tak że po odebraniu od kuriera paczki z powerkami które przez pare dni były u Łukasza,bo miałem mały problem z nimi i dzięki Ci wielkie za pomoc!!! wyruszyłem o godzinie około 15 z domu no i wróciłem teraz nie dawno ( 3:30 a musiałem nadrobic ten czas w którym nie mogłem skakac) wyskakany przez cały ten czas, zwiedziłem sporo miejsc, zaczynając od Ronda żaba(Warszawa) podskakując i spacerujac z dziewczyna wyskoczyliśmy do centrum.Mimo tego że na nogach powerki mam z 5 raz a dziewczyna 3 zwracaliśmy na siebie niezłą uwagę i często zaczepiani mieliśmy dobrą zabawę, ale nie z tego taka radocha a z faktu że salta mi wychodzą coraz to wyższe i biega mi się coraz to lepiej mając model na 90-120 kg a warze 70kg(Ostatnio warzony na elektrycznej xD).No ale nie zanudzając gdzie jeszcze nie byłem to taka frajdę to dawno nie miałem, i z kim kimkolwiek rozmawiam polecam te zajebiste "skoczki". skurcze ze zmęczenia teraz tylko mi przypominają co to za dzień się kończy no i oby tak dalej....( nastepnym razem zrobie foty to powstawiam)

Pozdrawiam wszystkich!!!
BARTEK!!!

Matizus - 2011-03-23, 11:05

pełen podziw, miałeś powery od 15 do 3? :D
lukassus - 2011-03-23, 12:49

Szacun Bartek, tyle czasu powerki na nogach to samo w sobie jest już osiągnięcie :)
Jak tak dalej pójdzie, to wkrótce zagościsz na naszych akcjach powerkowych, a jeździmy po całej Polsce i robimy różne ciekawe rzeczy.

Bartek napisa/a:
taka radocha a z faktu że salta mi wychodzą coraz to wyższe i biega mi się coraz to lepiej

Robisz salta? Trenowałeś wcześniej akro?

Bartek napisa/a:
nastepnym razem zrobie foty to powstawiam

Trzymamy za słowo :D

Bartek - 2011-03-23, 19:04

tak dobrze zrozumieliscie od 15 do 3:30 non stop na nogach...prace mam taka że i tak stoje po 8h 12 h non stop na nogach wiec nie było tak cieżko pod koniec troche doskwierały skurcze ale sama przyjemnosc taki trening :D i tyle że w miejscach zapięc sie niezle spociłem :P no salta wysokie a o akro myśle coraz to poważniej bo już mnie kusi żeby cos przeskakiwac
lukassus - 2011-03-23, 19:34

Nakręć jakieś salto albo wbij na jakiś nasz trening, bo już się nie mogę doczekać, żeby je zobaczyć. Ledwie tydzień masz sprzęcik a już takie cuda wykręcasz. Hejjjj...
Bartek - 2011-03-24, 03:52

ale nie wiem jakie salto Ci chodzi nie robie fikołki cudów :P ale w górę jedynie narazie :hyhy: to tam się nie nakrecaj za bardzo :P
tritus - 2011-03-24, 08:32

salto = frontflip/backflip :>
Bartek - 2011-03-24, 08:47

a nie to jeszcze za wcześnie :P
Items - 2011-03-24, 17:37

To o jakim Ty salcie mowisz ? :B
Bartek - 2011-03-24, 18:18

no jak na 5 raz co mam sprzecik na nogach to nie są to jakies tricki godne podziwu :zawstydzony: , salta nazwałem z mysla o wysokich wyskokach :oczami: nic wiecej :P wybaczcie ale byłem niezle podekscytowany tamtym dniem :hyhy:
Items - 2011-03-24, 18:35

Czyli Twoje salta = skakanie na 120 cm ?
lukassus - 2011-03-24, 18:39

Pogadacie sobie o saltach i skakaniu w czasie zabawy w chowanego (szykujemy koszulki). A teraz lepiej wyskoczyć na trening. AcroSchool już w sobotę o 11:00. Wbijajcie :)
www.AcroSchool.pl

Matizus - 2011-03-24, 23:53

No panowie, wbijać wbijać :D
Bartek - 2011-03-25, 04:01

nie wiem nie mierzyłem wysokości :P nie brałem sprzętu do pomiarów ze sobą :zdegustowany: ...a tu widzę że Ci Items, się wkręca jakaś chęć dogryzania :zdziwko: , czy mi się zdaje? :zalamany:
Items - 2011-03-25, 13:25

Nie no, bez przesady :P Poprostu chcialem wyjasnic sytuacje ...
Nauka salta po 5 dniach testowania Powerkow to harcor na max'a :V

ramzes - 2011-03-25, 21:47

A wam ile to zajęło? ;) nauka salta, czy nauka samego biegania i skakania... ?
Cinek2395 - 2011-03-25, 23:04

Ja bieganie truchtem na razię ogarnąłem, a skaczę tylko z nogi na nogę i to blisko ściany, bo wtedy czuję się bezpieczniej.
lukassus - 2011-03-26, 01:09

ramzes - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Cinek2395 napisa/a:
a skaczętylko z nogi na nogę i to blisko ściany bo wtedy czujęsiębezpieczniej.

Opanuj chodzenie, później bieganie i jak to już będziesz potrafił perfekcyjnie, zabierz się za skakanie.

Bartek - 2011-03-26, 06:45

Dziś trening...cienko w portfelu..... a pogoda na skakanie hmmm....szkoda gadać, poleciałem na 21:00 do pracy w powerkach...w samej bluzie przeleciałem się, koniec zmiany...szykuje się do wyjścia patrze a tu deszcz ze sniegiem!!! a na dodatek dzis mam wolne...a chciałem poskakac jak ostatnio...żeby to *!?$&# :zly:
lukassus - 2011-03-26, 23:42

Spoko, jutro sobie odbijesz :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group