Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wrażenia Powerizer - Cinek wrażenia

Cinek2395 - 2011-03-24, 23:44

Dołączę się do tematu. Dziś dotarły do mnie powerki i od 16:00 do 19:00 miałem je na nogach ( może nie od 16:00 ) było całkiem zabawnie, kilka razy upadłem i nauczyłem się już biegać truchtem, myślałem że skakanie to nie będzie coś trudnego ale jak ustałem przy barierce i zacząłem skakać to okazało się że to nie jest kaszka z mleczkiem ale po kilku min udało się, może za jakiś czas będę już umiał w miarę normalnie skakać.

pzdr:p

lukassus - 2011-03-24, 23:54

Cinek2395 - zaopatrz się w sprzęt ochronny i naukę prowadź krok po kroku, nie skokami, wówczas zminimalizujesz ilość upadków. Poczytaj dział bezpieczna nauka i jazda :)
Cinek2395 - 2011-03-25, 09:30

Chodzenie opanowałem całkowicie, ochraniacze... mało wygodne lecz bardzo przydatne szczególnie na nadgarstki :p po kilkunastu min chodzeniach zacząłem poruszać się sam i zrobiłem dosyć dużo km jak na pierwszy dzień prawie 2 km :) jak pogoda będzie ładniejsza mam zamiar pokonać mój rekord :P
Skakania najlepiej na początek uczyć się przy jakimś murku czy barierce ?

lukassus - 2011-03-25, 10:18

Cinek2395 napisa³/a:
Chodzenie opanowałem całkowicie

Na poczÄ…tku to absolutna podstawa.

Cinek2395 napisa³/a:
ochraniacze... mało wygodne lecz bardzo przydatne szczególnie na nadgarstki

Niech to sobie weźmie do serca szczególnie każdy początkujący, ale i doświadczony skoczek. Ochraniacze są bardzo ważne!

Cinek2395 napisa³/a:
po kilkunastu min chodzeniach zacząłem poruszać się sam

Szybko. A jak poruszałeś się wcześniej?

Cinek2395 napisa³/a:
pierwszy dzień prawie 2 km

Na początek to sporo. Musimy chyba policzyć, ile robią początkujący na treningach AcroSchool :)

Cinek2395 napisa³/a:
jak pogoda będzie ładniejsza mam zamiar pokonać mój rekord

Starannie dobieraj nawierzchnie, na których skaczesz/biegasz. Pamiętaj że na luźnym piasku, mokrej kostce/asfalcie/betonie/etc., liściach, patykach itd. możesz się poślizgnąć.

Cinek2395 napisa³/a:
Skakania najlepiej na początek uczyć się przy jakimś murku czy barierce ?

W pierwszej kolejności opanuj chodzenie i bieganie. Później ucz się skakać na dwóch nogach i tak jak piszesz, możesz to robić przy czymś (drzewo, trzepak, murek, ew. inna osoba).

Cinek2395 - 2011-03-25, 12:09

Wcześniej umiałem chodzić na szczudłach to dla mnie nie była jakaś nowość jak założyłem powerki jedynie to że sprężyna się uginała, ale do tego szybko idzie się przyzwyczaić, na początku kolega mi pomagał później troszkę sam przy ścianie aż poczułem że już bardzo stabilnie stoję i ruszyłem zdala od ściany.Powierzchnię dobieram ostrożnie, wczoraj jak była ładnie i sucho to mogłem chodzić po całym podwórko ale dziś rano deszcz padał i niestety tylko po drodze będę mógł chodzić.
Cinek2395 - 2011-04-02, 23:09

Jutro mam zamiar pokonać dystans 20km mam nadzieje że nie wymięknę i jak dojdę do celu ( mam zamiar iść z swojej wioski do miasta zwanego Pasłęk ) to nie wsiąkane do autobusu i skrócę swoje męki. Mam nadzieje że będę miał jakieś sensowne foty to może wrzucę i na pewno opisze swoje wrażenia. Dziś "trenowałem" i prawie cały dzień miałem powerki na nogach i narobiłem sobie kontuzji kciuka :/ . Więcej opisze jutro.

P.S. Pisałem to w sobotę o 23:56 a wstawiłem to kilka min po północy :D . Pewnie nie wszystkim będzie się chciało to czytać ale ja tam lubię poczytać o wrażeniach innych ludzi którzy skaczą na powerkach.

luciek - 2011-04-03, 07:42

Fajnie Fajnie ale wątpie że dasz rady na raz zrobić 20 km:) na powerkach pracuje 98% mięsni ciala i sa bardzo meczace
Cinek2395 - 2011-04-03, 15:26

Dziś wróciłem około 15:30 do domku, na 100% zrobiłem z 15 km nawet może i więcej ale teraz nie mam sił w ogóle :/ . Ludzi było mało ale za to jak wszedłem z kolegą do sklepy to widzieliśmy wszystko i wszystkich a co po niektórzy ludzie myśleli że my to tacy wysocy jesteśmy naturalnie, starsze kobiety czyli tzw babcie się zachwycały że to jakieś wynalazki z kosmosu a młodzież, no cóż oglądała się za nami nie wiedząc czy mogą podejść i się zapytać o cokolwiek, najwięcej emocji sprawiała frajda jak skakaliśmy. Zdarzyła się też sytuacja że jakiś motorzysta tak się na nas zagapił że na przeciwny pas ruchu wjechał ale na szczęście nic z naprzeciwka nie jechało. To chyba wszystko w skrócie opisałem.

P.S. Pwerków nie założę przez dobre kilka dni :p

lukassus - 2011-04-04, 07:33

Cinek2395 napisa³/a:
zrobiłem z 15 km nawet może i więcej

SZACUN!
Cinek2395 napisa³/a:
wynalazki z kosmosu

To jest dobre :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group