Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Sprzęt - Powerisery na ile ?

jadan24 - 2011-04-08, 17:28
Temat postu: Powerisery na ile ?
Zasadnicze pytanie czy na szczudłach są jakieś elementy (oprócz stopki) które ulegają zniszczeniu albo wykorzystaniu, i co ile kosztuje?
lukassus - 2011-04-08, 18:43

Kopytka i sprężyny to części eksploatacyjne w Poweriser i na nie gwarancja jest 6 miesięcy. Poza tym co jakiś czas należy kontrolować i wymieniać łożyska.

Zasadniczo cały sprzęt jest bardzo trwały, ale nie jest na całe życie. Profesjonaliście starczy na sezon bardzo mocnego skakania.

jadan24 - 2011-04-08, 20:42

czyli jak będę skakał przez całe wakacje to na następny rok już muszę zmienić sprężynę?!

Moja reakcja

:) :| :( :zalamany: :orany: :przestraszony:

lukassus - 2011-04-08, 20:51

jadan24 napisa³/a:
czyli jak będę skakał przez całe wakacje to na następny rok już muszę zmienić sprężynę?!

A dlaczego?

Mamy u siebie sprzęt dwuletni i starszy na tej samej sprężynie i nadal bierze udział w naszych akcjach z powodzeniem.

jadan24 - 2011-04-08, 20:55

lukassus napisa³/a:
Profesjonaliście starczy na sezon bardzo mocnego skakania.


A na nieprofesjonalnego skakania ale bardzo intensywnej nauki ile?

Matizus - 2011-04-09, 00:14

Tego nie da się określić, na eksploatacje sprzętu i jego zużycie wpływa wiele czynników. Przede wszystkim o sprzęt musisz dbać, tylko wtedy będzie ci służył tyle ile będzie mógł.
jadan24 - 2011-04-09, 10:01

Tak na ile starczy sprężyna i ile kosztuje nowa ?
A i ja mam mało kasy i kupuje używane czy w używanym sprzęcie wymieniacie sprężyny ?

Africana - 2011-09-23, 14:39

Tak owszem wymieniajÄ….

Nowa kosztuje 590 zł do Powerizer Advance, nie jest to mała kwota ale wiesz mi, że jak Cię to wkręci to nie będzie ci żal pieniędzy ;)

Sprężyna w używanym sprzęcie często nie starcza na długo(1,5 roku) ale nie rozleci się od razu* :D

* Oczywiście jeśli kupujesz używany sprzęt w dobrym stanie :hyhy:

lukassus - 2011-09-23, 16:24

Koszt nowych sprężyn to 590zł. W tej chwili wymiana w naszym serwisie przy takim zamówieniu, jest gratis.

To na jak długą starczą nowe lub używane sprężyny, zależy od użytkownika.

Używane Powerisery zakupione bezpośrednio od Poweriser Polska posiadają zawsze gwarancję, w tym na sprężyny również!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group