Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Spotkania - Zabawa w Chowanego FOTO

Items - 2011-04-13, 10:02
Temat postu: Zabawa w Chowanego FOTO
Zarzuccie jakies foto z Wawy, z Zabawy w Chowanego :P
lukassus - 2011-04-13, 10:03

http://www.facebook.com/p...142059275843937
Matizus - 2011-04-14, 21:14

Jak złapię chwilę oddechu, to napiszę małą relacje z całej zabawy.
lukassus - 2011-04-14, 21:19

Jak ogarniemy najbliższe eventy (sobota, niedziela), pojawi się też trochę zdjęć. Co bardziej dociekliwi na pewno już co-nie-co znaleźli m.in. na fb. Mieliśmy NOWE koszulki :D
Cinek2395 - 2011-04-14, 22:09

Było by można kiedyś jakiegoś smash mob-a zrobić, zebrać jak największą ilość ludzi skaczących na powerkach lub innych tego typu urządzeniach i czymś ludzi zaskoczyć i szybko się rozejść, a później będzie można się gdzieś ponownie zebrać i poskakać tak na spątanie. Szkoda że ja mieszkam tak daleko warszawy :/
lukassus - 2011-04-14, 22:37

Cinek2395 napisa³/a:
Było by można kiedyś jakiegoś smash mob-a zrobić

Można można. Bierz się za organizację i będzie impreza.

Cinek2395 napisa³/a:
Szkoda że ja mieszkam tak daleko warszawy

Raz na jakiś czas możesz nas odwiedzić a w międzyczasie aktywizuj ludzi u siebie. Powodzenia :)

Cinek2395 - 2011-04-14, 22:52

Jak będę coś organizował to dam znać.
Najbliższa impreza która odbędzie się w mojej miejscowości Aniołowo to festyn wiejski który będzie trwał dwa dni. Ogólnie festyn to taka forma prezentując wieś, stał on się już tradycją lokalną bo organizowana jest już od 6 lat. Całkiem sporo ludzi przyjeżdża m.in różni zagraniczni goście, oczywiście starosta Elbląski oraz Burmistrz miasta Pasłęk, zabawa liczy nawet do 3-4 tyś ludzi dziennie ( odwiedzających ) kilka tygodni przed festynem są rozwieszane plakaty w powiecie.
W trakcie festynu przyjeżdża telewizja Olszyńska, i inne takie troszkę mniej znane telewizje ( są to relacje na żywo ) również będzie można przeczytać o tej imprezie w dzienniku elbląskim.
P.S. Zapomniałem że w trakcie festynu są organizowane różne warsztaty takie jak kuglarskie, w tym roku również nauka chodzenia na szczudłach gra na bębnach, dla starszych osób warsztaty rzeźbienia, lepienia figurek z gliny oraz kulinarne, ogólnie nie powinno się nudzić bo zawsze można sobie pozwiedzać okolicę.

Zapomniałem dodać że impreza będzie w dniach 18-19 czerwiec ( sobota- niedziela )
Zabawa rozpocznie siÄ™ 18 o 13:00



Jak macie jakieś pytania to śmiało pytajcie :D

[ Komentarz dodany przez: lukassus: 2011-04-14, 23:23 ]
-- Koniec offtopa. --


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group