Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Freestyle - Pomysł

Hippek - 2011-04-13, 22:18
Temat postu: Pomysł
Witam
Oczywiście z góry przepraszam za umieszczenie w złym dziale ale i tak nigdzie mi nie pasowało i nie ma odpowiedniego albo jestem ślepy :wstyd:

Tak sobie czytam to forum i stwierdzam, że brakuje tu jednej zakładki.
A mianowicie chodzi mi o taką zakładkę gdzie każdy będzie mógł dać swój pomysł na zmienienie forum.Chodzi mi o to, że np coś dodać jakąś zakładkę lub coś zmodyfikować (właśnie o to proszę :rotfl: )


PS Jak dla mnie można zmienić reklamę AcroSchool :) Tam gdzie pisze "wbijaj" mogło by pisać "wskakuj" ;)

PS2 I żeby każdy mógł dodawać "news" nie tylko administratorzy, bo ktoś zawsze może coś znaleźć ciekawego a nie może o tym napisać :/

lukassus - 2011-04-13, 22:44

Hippek - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Po prawej stronie masz zakładkę 'Twoja sugestia' oraz miejsce na pomysły w forum 'Księga życzeń i marzeń': http://forum.powerizer.pl/viewforum.php?f=18

Hippek napisa³/a:
I żeby każdy mógł dodawać "news" nie tylko administratorzy, bo ktoś zawsze może coś znaleźć ciekawego a nie może o tym napisać

Zakładasz własny temat np. Hippek power news i jedziesz z newsami na temat powerków. Wszystko, o czym piszesz, jest już na forum.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group