Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Bezpieczna Nauka - Jak biegać szybciej

Hippek - 2011-04-15, 14:17
Temat postu: Jak biegać szybciej
Witam

Mam taki problem gdyż nie mogę się rozpędzić i przez co ciągle idę a to już trochę nudne się robi.Parę razy się przewróciłem próbując biegnąc i teraz się trochę boję :/ .Macie jakąś radę jak się rozpędzić.

PS Macie jakieś fajnie ćwiczenia na nogi? Tylko nie jakieś skomplikowane :padam:

PS2 Pewnie luk napiszesz to ale i tak nie będę mógł wpaść na trening w AcroSchool :D

Cinek2395 - 2011-04-15, 14:23

Najlepszym sposobem aby się nauczyć szybko biegać to własnie biegaj non stop na powerkach w końcu poczujesz że idzie ci to coraz lepiej.
lukassus - 2011-04-15, 14:41

Hippek - na treningu www.AcroSchool.pl nauczyłbyś się biegać na powerkach w mig :)

Podstawa to kolana wysoko przy chodzeniu. Później zacznij to robić w miejscu, ale przeskakując z nogi na nogę. Na początku robisz to niemal w miejscu lub robiąc minimalne kroki. Krok wydłużasz i zaczynasz biec. Pamiętaj, rób to starannie i bardzo powoli, bez szarżowania, bez pośpiechu. Poćwicz trochę, wyrzucaj kolana wysoko przed siebie. Jak już to opanujesz, daj znać, przejdziemy do kolejnej lekcji.

Matizus - 2011-04-15, 17:07

Pamiętaj, że noga na której stajesz ma być wyprostowana i zablokowana.
Hippek - 2011-04-15, 18:38

Rozumiem już :D Czyli kolana wysoko i zanim noga upadnie ma być wyprostowana w całości ? :) Jutro poćwiczę bo dziś mi się nie chce :wstyd: :D
Matizus - 2011-04-15, 20:02

Tak, noga musi być wyprostowana tak, aby cała siła poszła w sprężynę, a nie została stłumiona.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group