Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Powerizer Freestyle - Za lekki do danego modelu :P

nokian958gb - 2011-04-26, 13:14
Temat postu: Za lekki do danego modelu :P
Witam, powerizery mam już dobry miesiąc i nadal nie dam rady na nich wysoko podskoczyć.
Ja waże 60kg a kangurki są pod 80kg, czy możliwe jest że jestem za lekki na sprężyny i nie dam rady ich przegiąć. Czy może muszę zmienić technike skakania, zawsze staram się mieć prostą postawę i napięte nogi przy podskoku ale i tak tylko jakies 40cm w gorę się wybijam.
Weźcie pomóżcie bo mam już powoli ich dość, z góry dzieki :D

lukassus - 2011-04-26, 14:00

nokian958gb - witaj na najbardziej rozskakanym forum!

Napisz dokładnie jaki masz model powerków. Czy jest to może Poweriser Advance PR7090?

nokian958gb napisa³/a:
czy możliwe jest że jestem za lekki na sprężyny i nie dam rady ich przegiąć.

Tak, to jest możliwe, że jesteś zbyt lekki, nie masz odpowiedniej techniki i przez to nie potrafisz wykorzystać mocy sprężyn.

nokian958gb napisa³/a:
Czy może muszę zmienić technike skakania, zawsze staram się mieć prostą postawę i napięte nogi przy podskoku ale i tak tylko jakies 40cm w gorę się wybijam.

Jak masz możliwość, wbij na jakąś naszą imprezę lub/i na trening www.AcroSchool.pl , gdzie pomożemy ci wyżej skakać.

nokian958gb napisa³/a:
Weźcie pomóżcie bo mam już powoli ich dość, z góry dzieki

Najpewniej jesteś za lekki na swoje sprężyny, nie posiadasz jeszcze wymaganego doświadczenia/techniki, aby móc wykorzystać w pełni posiadany sprzęt, przez co nie masz frajdy ze skakania. Powinieneś zacząć od miękkich sprężyn i dopiero gdy nauczyłbyś się na nich skakać, mógłbyś rozważyć twardsze/mocniejsze sprężyny.

RozwiÄ…zania na teraz:
- wymiana sprężyn na odpowiednie do twojej wagi (PR5070);
- dużo, dużo treningów.

Powodzenia :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group