Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Spotkania - SkaczÄ…ce Bielsko

Nyunube - 2011-04-27, 14:04
Temat postu: SkaczÄ…ce Bielsko
Witajcie.
Czy jest ktoś z Bielska-Białej lub bezpośrednich okolic?
Słyszałem, że są co najmniej dwie osoby, ale nie mogę do nich dotrzeć.
Miło byłoby poskakać razem.
Poza tym jeśli ktoś chciałby w niedługim czasie zakupić sprzęt, a nie ma jak wypróbować, to również możemy zobaczyć się w Bielsku na próbne skakanie.
Pozdrawiam

lukassus - 2011-04-27, 14:33

Nyunube - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Nyunube napisa³/a:
(...)jeśli ktoś chciałby w niedługim czasie zakupić sprzęt, a nie ma jak wypróbować, to również możemy zobaczyć się w Bielsku na próbne skakanie.

To dopiero jest inicjatywa godna uwagi. Szacun! :D

Nyunube - 2011-04-27, 14:38

Po prostu lubię oglądać ludzi, którzy maja powerki pierwszy raz na nogach. To maksymalne skupienie na twarzy zmieszane z podnieceniem i przerażeniem haha :) Może dzięki temu będzie z kim skakać. Samemu jakoś tak smutno.
lukassus - 2011-04-27, 15:04

Nyunube napisa³/a:
Samemu jakoÅ› tak smutno.

Wbijaj do Warszawy 7go maja oraz 5 i 6go czerwca. Tutaj będziesz miał z kim poskakać.

Dragoth - 2011-04-27, 15:48

Nyunube, wbijaj do Żywca :) Jestem chętny na treningi, niedługo druga osoba zamawia tutaj swoją parkę. A sam mam bocki od niedawna.
W Bielsku moja znajoma z grupy fireshow ma powerki i mogę Cię z nią skontaktować ale i ja mogę wpaść kiedyś na umówiony trening. Wysyłam Ci pełne namiary na mnie na PW.

lukassus - 2011-04-27, 15:53

Całą grupą się skrzyknijcie i wbijajcie na najbliższe powerkowe imprezy do W-wy :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group