Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Sprzęt - To jest z plastiku i to złamało się wpół

tritus - 2011-06-02, 20:34
Temat postu: To jest z plastiku i to złamało się wpół
ok więc nie jestem nowy jeżeli chodzi o powerki ale dość nowy (2 tygodnie) jeżeli chodzi o powerki advance pisane przez "S" a nie "Z" no więc skacze sobie na nic od jakiś 2 tygodni - nowe kupione rzecz jasna w Poweriser Polska ;p i dziwna rzecz się dzieje! Po prostu od zwykłąego skakania. pęka jedno to coś plastikowe wokól tego metalowego dolnego walca który jest na samym dole przy sprężynie! Jedno połamało się.. jak to zauważyłem? Po prostu sobie ide po miejscu gdzie trenuje, patrze a tu jakieś małe czarne coś leży schylam sie (na powerkach!) podnoszę a to pół części tego czegoś. Do rzeczy, oto fotka powerka gdzie to dalej jest:
http://i59.photobucket.co...s/Obraz2248.jpg
i fotka powerka gdzie tego już nie ma:
http://i59.photobucket.co...s/Obraz2249.jpg

Powerek bez tego wydaje głośniejsze dźwięki ale czy dalej można skakać czy trzeba zasilić konto lukassusa? Oczywiście pytanie o sprzęt raczej do niego skierowane.

Matizus - 2011-06-02, 21:33

Ten plastik zapobiega bezwładnym drganiom sprężyny po wybiciu. Możesz na nim skakać, aczkolwiek radzę jak najszybciej obcykać ci cały sprzęt i wysłać maila do Lukassusa z reklamacją. Z racji tego, że to jest nowy sprzęt, to nie powinno takie coś mieć miejsca.

Sprzęt teraz bardziej hałasuje tylko dlatego, że powstał tam luz i sprężyna obija się o miski łożyska (metalowy dolny walec:).

Cinek2395 - 2011-06-02, 21:48

Mi też tak sie zrobiło po jakimś tygodniu ale jakoś na to uwagi nie zwróciłem.

To raczej nie nasza wina że takie coś się stało i moim zdaniem to na 95% podlega gwarancji.

lukassus - 2011-06-02, 22:09

Panowie czekam na maile, szybko załatwimy sprawę :)
Kontakt: www.poweriser.pl/kontakt

bboy.stachu - 2011-06-02, 23:19

Czyli jednak podlega to gwarancji? w moim przypadku płaciłem za tą część ok 15zl chociaż powerki dalej są na gwarancji.. Było, minęło..

pzdr...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group