Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Spotkania - Flash mob w ElblÄ…gu.

Cinek2395 - 2011-06-25, 00:07
Temat postu: Flash mob w ElblÄ…gu.
Poszukuję ludzi chętnych to falsh mob-a który odbędzie się w Elblągu.
Narazię zbieram/zliczam ile osób się zgłosi na takie coś. Na innym forum ( kuglarstwo.pl ) odebrałem takie wrażenie że tam wszyscy to nie przepadają lub po prostu nie wiedzą co to takiego. Fajnie było by gdyby zebrała się nas spora grupa osób na powerkach bo to była by pierwsza w Polsce taka akcja z wykorzystaniem "power nóg". Teraz są wakacje więc może ktoś będzie jechał nad morze i będzie miał przy sobie powerki i będzie miał troszkę po drodze i zajedzie do Eg-a na taką akcje ??

Jak ktoÅ› nie wie co to takiego to zapraszam na WikipediÄ™ ;D

Co w ogóle sądzicie o takich "akcjach" ?? Są one całkiem głupim pomysłem człowieka czy może ukazują innym że ich życie jest monotonne i powinni zwolnić i zacząć rozmyślać nad jakimiś fajnymi inicjatywami w swoim życiu ??

Pzdr wszystkim i życzę udanych Wakacji !!! :rotfl:

lukassus - 2011-06-25, 08:07

A co konkretnie i kiedy chcesz zrobić?
Matizus - 2011-06-25, 11:56

Powerki już brały udział we flash mobie po Wielkiej Zabawie w Chowanego. :)
Cinek2395 - 2011-06-25, 14:09

Konkretnie to jeszcze nie ustaliłem ale kiedy... Myślałem nad przyszłym miesiącem.
Ogólnie to mam kilka pomysłów, ale kolega doradził mi, powiedział że takie akcje nie cieszą się zbyt miłym odzewem ochrony sklepów lub innych obiektów publicznych.
Ale jak będę coś więcej wiedział to napiszę :D

Cytat:
Powerki już brały udział we flash mobie po Wielkiej Zabawie w Chowanego.

- zapomniałem o tej akcji :D

Haku - 2011-06-27, 23:39

Własnie nic nie ustaliłać, nic nie wiesz, i dlatego spotkało się to z taką reakcją na kuglarstwie. Gdzie akurat powstrzymałam sie od komentarza
lukassus - 2011-06-27, 23:54

Haku napisa³/a:
Własnie nic nie ustaliłać, nic nie wiesz

SÅ‚uszna uwaga! :)

Haku napisa³/a:
i dlatego spotkało się to z taką reakcją na kuglarstwie

My skupiliśmy się na samej idei, dlatego została miło przyjęta.

Haku napisa³/a:
Gdzie akurat powstrzymałam sie od komentarza

Po to są fora, by dyskutować.

Cinek2395 - 2011-07-02, 15:32

Teraz jedynie co wam mogÄ™ powiedzie to jest to że najprawdopodobniej odbÄ™dzie siÄ™ on pod koniec tego miesiÄ…ca 29-30. Jak na razie to muszÄ™ zebrac ludzi aby wiedziec co konkretnie zrobic bo jeżeli zgÅ‚osi mi siÄ™ jedynie 40 osób to nie warto organizowac bitwy na poduszki tylko zrobi taki wiÄ™kszy piknik lub zrobic wężyka po jakimÅ› sklepie lub po starym mieÅ›cie i do jakiÅ› knajpek wbiegac zrobic haÅ‚as i wybiec…
Cinek2395 - 2011-07-03, 23:34

http://www.facebook.com/e...214033275300505 - zapraszam wszystkich.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group