Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gdzie kupić Powerizer - Rzetelność Poweriser ZAVA Group

admus - 2011-07-02, 21:30
Temat postu: Rzetelność Poweriser ZAVA Group
Czas naskrobać parę literek na temat kupna Poweriser. Sprzęt dojechał zgodnie z ustaleniami. Co prawda czeka go jeszcze długa droga do mnie, ale jakoś dam radę :) . Odnośnie samego zakupu, nie byłbym fair wobec samego siebie, jeśli nie napisałbym o wyjątkowo konkretnym, profesjonalnym załatwieniu sprawy przez Łukasza z ZAVA Group. Jak przesyłka już do mnie dotrze, na pewno coś dopiszę ;) .. Łukaszu oby tak dalej.
Pozdrowionka!
adm

lukassus - 2011-07-02, 21:42

admus - dzięki miłe słowa. Teraz czekamy na obiecane salta :)
tritus - 2011-07-02, 23:26

ja już sam nie wiem bo raz jest ZALA Group a raz ZAVA Group i do reszty zgłupiałem..
lukassus - 2011-07-02, 23:34

Na przełomie roku 2010/2011 została zmieniona nazwa firmy z ZALA Group na ZAVA Group.
admus - 2011-07-03, 11:54

lukassus napisa/a:
admus - dzięki miłe słowa. Teraz czekamy na obiecane salta :)


Może małe sprostowanie - obiecane dążenie do wykonania próby salta :) . Co prawda mogę mieć problemy z wygospodarowaniem czasu, ale słowo się rzekło.
Ps. masz niezła pamięć ;) i dobrze motywujesz do treningów. Teraz skoro słowa padły na forum, nie wywinę się tak łatwo :)

lukassus - 2011-07-03, 23:51

admus napisa/a:
słowa padły na forum, nie wywinę się tak łatwo

Tak na poważnie, to rób tylko tyle, na ile będziesz się czuł. Kręcenie salt to nie jest taka łatwa sztuka.

admus - 2011-07-04, 06:30

Oczywiście, zdaję sobie sprawę, że czeka mnie mnóstwo pracy. Ochraniacze zakupione, przygotowania od strony merytorycznej rozpoczęte, miejsca do nauki niemal odnalezione (wczoraj zrobiłem ponad 40km na rowerku, żeby je znaleźć :) ). Pozostaje wkręcenie się do jakiejś sali, namówienie narzeczonej, żeby poświęciła materac :) .. no i konsekwentnie do celu! Powerki będą najprawdopodobniej u mnie w czwartek. Już nie mogę się doczekać :D
mody321x - 2011-07-04, 07:25

no to nic jak tylko zyczyc powodzenia ja tam wole małymi kroczkami i jestem zadowolony chodzenie i bieganie opanowane a teraz powoli trenuje skoki i idzie coraz lepiej :)
pozdrawiam

admus - 2011-07-04, 22:54

Moje treningi będą uzależnione w dużej mierze od wolnego czasu. Jak się potoczy progres? ..tego jeszcze nie wiem, ale informacje przekażę na bieżąco :) .
Pozdrowionka i wysokich skoków życzę!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group