Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gdzie kupić Powerizer - mam kasę, czy kupić powerki?

WL - 2011-07-07, 21:50
Temat postu: mam kasę, czy kupić powerki?
Słuchajcie chłopaki! Sory że kolejny raz ponawiam temat ale nie jestem jeszcze obcykany w tym forum. Mam cholerny dylemat ponieważ mam te 1400 zł i nie wiem czy aby na pewno powerizery są warte swojej ceny i czy aby na pewno to się szybko nie nudzi. Bo za te pieniądze mógłbym sobie wylecieć gdzieś za granice i rodzice mi odmawiają także zakupu . Jak moglibyście naprawdę subiektywnie ocenić i czy jeżeli mielibyście takie fundusze to czy kupilibyście ten towar jeszcze raz.

Proszę o subiektywne wypowiedzi i z góry dziękuję.

lukassus - 2011-07-07, 21:55

WL - takie dylematy ma się całe życie. Jak nie jesteś pewien, nie kupuj.
WL - 2011-07-07, 21:57

A np. mógłbym je sprzedać na forum, gdyby mi się znudziły?

A czy drugi raz kupilibyście taki towar?

admus - 2011-07-07, 22:18

Zależy jaki masz zapał w dążeniu do celu. Jasne, że możesz spędzić sympatycznie czas na wakacjach w ciepłych krajach. Pewnie i taka decyzja byłaby słuszna. Zadaj sobie tylko pytanie, czy będziesz chciał jeszcze kiedyś spróbować tego sportu. Na wakacje w życiu się jeszcze wybierzesz. Jeśli preferujesz aktywny tryb życia, nawet się nie zastanawiaj!. Na pewno warto spróbować. Co do pieniążków.. hm? rzecz nabyta.
Pozdrawiam i życzę słusznych wyborów (mnie się wiele razy nie udało - życie :) .. )
Ps. dziewczyny również skaczą :)

mody321x - 2011-07-08, 04:52

witam
Ja to ci napisze wten sposób mam 30 lat moje zycie niebyl zbyt aktywne od kilku lat tylko praca i dom i w weekendy jazda na rolkach w parku gdy kupiłem powerki rolki poszły w odstawke i nawet po pracy ide troche poskakac mnie to wzieło na maxa i zmojej strony polecam gorąco

lukassus - 2011-07-08, 07:47

WL napisa³/a:
Słuchajcie chłopaki!

Tym samym odrzucasz opinie wielu dziewczyn. Nieładnie.

WL napisa³/a:
nie wiem czy aby na pewno powerizery sÄ… warte swojej ceny

Tak, powerki sÄ… warte swojej ceny.

WL napisa³/a:
Bo za te pieniądze mógłbym sobie wylecieć gdzieś za granice i rodzice mi odmawiają także zakupu .

Słuchaj rodziców, na pewno chcą dla ciebie tylko dobrze.

WL napisa³/a:
Jak moglibyście naprawdę subiektywnie ocenić i czy jeżeli mielibyście takie fundusze to czy kupilibyście ten towar jeszcze raz.

To jest dylemat, z którym musisz się zmierzyć sam. Niestety często jest tak, że nie da się mieć wszystkiego.

WL napisa³/a:
A np. mógłbym je sprzedać na forum, gdyby mi się znudziły?

Nie wiem, czy je sprzedaż, na pewno możesz wystawić ogłoszenie na forum w razie czego. Ogłoszenia czytają tylko zarejestrowani użytkownicy, także trafiają one do tych najbadziej zainteresowanych osób.

Cytat:
A czy drugi raz kupilibyście taki towar?

Dla mnie to pytanie jest retoryczne :)

MÄ…drych decyzji WL!

Dragoth - 2011-07-08, 14:04

Zawsze możesz kupić u lukasa używane i jeszcze Ci wtedy zostanie :)
Jak wyjedziesz na wakacje, będziesz miał sporo fajnych wspomnień, parę ciekawych zdjęć i może jakieś suweniry.
Jak kupisz powerki, będziesz je miał na długo, wzbudzisz zachwyt i zainteresowanie, poprawisz kondycję a jak pomyślisz to i znajdziesz sposób jak za ich pomocą zarobić :) Moje powerki 'zarobiły' już około 200zł, choć zaczęły zarabiać dopiero w połowie czerwca.

To moja opinia :) Wiem, że jakbym miał taki wybór to brał bym powerisery.

Haku - 2011-07-18, 16:27

ja wypowiem siÄ™ subiektywnie.


WL napisał/a:
nie wiem czy aby na pewno powerizery sÄ… warte swojej ceny

Cena jest wysoka jak widać. Nawet bardzo wysoka. To jak markowe spodnie, kosztują, mimo że na takie nie wyglądają.

WL napisał/a:
Bo za te pieniądze mógłbym sobie wylecieć gdzieś za granice i rodzice mi odmawiają także zakupu .

tutaj musisz wybrać. Mając powery możesz jechać na konwenty i spotkać ludzi fajnych itp, lecz wyjazd za granicę ma swoje uroki, wiadomo.

WL napisał/a:
Jak moglibyście naprawdę subiektywnie ocenić i czy jeżeli mielibyście takie fundusze to czy kupilibyście ten towar jeszcze raz.

Pewnie zostanę za ro zlinczowana, ale jak miałabym wybór to nie kupiłabym tego drugi raz. Wróciłabym do mojego mono które zostało sprzedane na rzecz powerków. <nawet na nim wczoraj jeździłam w Krakowie..>
WL napisał/a:



A czy drugi raz kupilibyście taki towar?

to pytanie chyba już było ;p

Zastanawiam się czy aby nie sprzedać swoich powerów.. niestety skakanie w samotności robi swoje i odbiera całą frajdę.

Dragoth - 2011-07-18, 19:51

Haku napisa³/a:

Zastanawiam się czy aby nie sprzedać swoich powerów.. niestety skakanie w samotności robi swoje i odbiera całą frajdę.


Skakanie w samotności to faktycznie najgorsze co się może przytrafić :/ Dlatego zainwestowałem w reklamę wśród znajomych i w bielsku/żywcu mamy już chyba łącznie 6 par bocków. Ciężko ludzi przekonać do zakupu, zwłaszcza młodych i niepracujących, ale chwila wysiłku i gotowe :)

PS: Dla ludzi niekuglarskich raczej lepszy wybór to bocki niż mono, według mnie. Ale przyznam też że choć miałem pierdyliard okazji, to jeszcze się nie nauczyłem jeździć na kółeczku. Może nadrobię na Sztukmistrzach tegorocznych.

Haku - 2011-07-20, 16:45

Ja się nie wybieram na sztukmistrzów, wolę ostródę, ponieważ jak kumpel z warszawy powiedział, ostróda jest bardziej do ćwiczenia a sztukmistrze do oglądania :P

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group