Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Przedstaw się - Witam, Łódź i okolice

roman - 2011-07-08, 11:18
Temat postu: Witam, Łódź i okolice
Jak tylko opanuję ten magiczny sprzęt to gdzieś w Łodzi będę szaleć :) no chyba, że wyląduję w szpitalu :P
lukassus - 2011-07-08, 11:23

roman - witaj na najbardziej rozskakanym forum dyskusyjnym!

Na czym i od kiedy skaczesz?

roman - 2011-07-09, 00:14

Jeszcze nie skaczę, dopiero będę się uczyć, jeszcze w życiu nie miałem takich szczudeł na nogach, dopiero czekam na zamówienie i dalej zobaczymy co z tego wyjdzie :) a zamówiłem właśnie poweriser standard PR5070
lukassus - 2011-07-10, 10:07

roman napisa/a:
i dalej zobaczymy co z tego wyjdzie

Będziesz zadowolony :)

roman - 2011-07-10, 23:13

mam nadzieję że będę zadowolony bo już wszystkich znajomych zacząłem nakręcać na tą zabawe
lukassus - 2011-07-11, 00:31

Tylko stąpaj w miarę twardo po ziemi. Na pewno nie będziesz od razu skakał 2 metry w górę i biegał 30km/h. To wszystko jest możliwe, ale wcześniej przed tobą: litry staconego potu, godziny treningów skakania i zakwasy.

Zabawa jest przednia :D

mody321x - 2011-07-11, 16:32

witaj roman
ja jestem bardzo zadowolony a kupilem uzywane M-70 a teraz odkladam na nowy sprzęt.
osoboiscie dwie gleby zamna ale jest ok

roman - 2011-07-11, 22:08

domyślam się, że od razu nie będę królem skakania na youtube :P ale będę próbował już od jutra jak tylko przyjdzie paczka :)
a Tobie mody321x jak najmniej gleb i jak najwięcej udanych skoków życzę :) też myślałem o kupnie używanych M70 ale jednak kupiłem od razu nowe. jak szaleć to szaleć, a co :P
już słyszałem od koleżanki że w Port Łódź ktoś na tym biegał i ochrona chyba ich ganiała a zakazu na szczudła nigdzie nie ma ;P

lukassus - 2011-07-12, 00:11

roman napisa/a:
Port Łódź

Port Łódź?

roman napisa/a:
ochrona chyba ich ganiała a zakazu na szczudła nigdzie nie ma

Wszystko co nowe i nieznane jest zabronione. Nie znasz tej zasady obowiązującej w niektórych miejscach w Polsce? :)

roman napisa/a:
będę próbował już od jutra jak tylko przyjdzie paczka

Przeczytaj instrukcję i ucz się w odpowiedniej kolejności. Powodzenia i udanej zabawy!

Dragoth - 2011-07-13, 21:39

Witamy kolejnego aspirującego skoczka :D Polecam Ci dokupienie w przyszłości miękkich kolanek :) I zerknij na moją modyfikację ochrony na sprężyny, o ile nie masz innej.
A co do gleb to ja mam w sumie 3 za sobą ;D Średnio jedna na miesiąc, uszczerbku na zdrowiu brak na szczęście (ochraniacze to podstawa!).
Życzę wysokich lotów i kontrolowanych upadków :D

lukassus - 2011-07-13, 22:34

Dragoth napisa/a:
I zerknij na moją modyfikację ochrony na sprężyny

Mod rzeczywiście fajny. Ja polecam rozwiązanie gotowe, tj. ochraniacze na sprężyny:





Koszt 119zł./komplet.
www.poweriser.pl/kontakt


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group