Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Przedstaw się - Witam Serdecznie i Pozdrawiam!

Daniello - 2011-07-21, 22:22
Temat postu: Witam Serdecznie i Pozdrawiam!
Witam wszystkich serdecznie!
Jestem Daniel z Kostrzyna nad Odrą, ale obecnie przebywam poza granicami Polski a dokładniej to ponad 2 lata temu postanowiłem zdobyć Anglię i tak też zrobiłe,osiadłem i staram się zapuscic korzenie na stałe.Ze 2 mies. temu niechcąco wpadłem na jakis artykuł a potem filmik z Powerizerem i :szok: od razu wiedziałem że TO JEST TO! :hyhy: Powiedziałem sobie-MUSZĘ TO MIEC!.Od tego momentu zacząłem przeglądać FORUM w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące mnie pytania.Chciałem kupic w Anglii Powerisera ale doszłem do wniosku że lepiej w Polsce kupie.Dużo rzeczy przemawiała za Polską ...za ''Powerizer Polska''!Zwłaszcza że tutaj mogę dostac fachowe pomoce,porady i jakiekolwiek problemy mogę zawsze rozwiązac własnie TU!I szybciej się dogadam z Ziomalami niż z Anglikami!
Taa...,wszystko wszystkim ale jest mały problemik. :zdegustowany: Fakt faktem-choruje na Powerka, lecz szkopuł w tym że mam czasami problemy z kręgosłupem. :(
Niby wszystko ok jest ze mną teraz;jestem energiczny,podskocze to tu, to tam-lecz czasem jak mnie złamie w krzyżu to masakra! :przestraszony: Ale to raz na jakis czas.Zazwyczaj to staram się oszczędzac kręgosłup.Od czasu do czasu cwiczę sobie w domu z ciężarkami dla lepsiejszej trochę kondycji.Czytałem posty na temat bólów kręgos. i pleców-bardzo dobre i fachowe odpowiedzi były, ale to i tak mam jeszcze mały promyczek nadziei, że może jednak...?!Bo mam w sumie takie pytanko do kolegów, którzy znają się na rzeczy i przeżyli już nie jedno z Powerkami:
czy mogę kupic sobie Powerki pomimo problemu z kręgosłupem (rzadkim,ale jednak!)?
Może nie muszę robic salta (chociaż bym chciał),ale pobiegac,poskakac w miare moich możliwosci.Poczuc tą siłę, ten power w nogach wręcz wybic się,wybic się z tłumu! ;)
Wiem, że może mi się pogorszyc ale może w miarę treningów z dobrą rozgrzewką (porady na ten temat są przecież w postach) to wzmocnie sobie i mięsnie i plecy!?
A może to jednak jest zbyt niebezpieczne dla mojego zdrowia?Tak bardzo bym chciał spróbowac, ale wolałbym najpierw dowiedziec się co Wy o tym myslicie?
Jesli chodzi o lekarza to nici z tego pomysłu, bo juz byłem kiedys z tym problemem i powiedział, że już taki wiek,że muszę uważac,zbytnio nie obciążac kręgosłupa, robic masaże itp. :/
Jakiekolwiek będą odpowiedzi,porady-za wszystkie z góry będę bardzo wdzięczny i gorąco thanks!! ;) :padam:

lukassus - 2011-07-21, 22:30

Daniello - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Generalnie, jak masz problemy z kręgosłupem, to nie wskakujesz na powerki. Takie są zalecenia. Będąc na Poweriser, musisz być wyprostowany, mięśnie niemal wszystkie masz napięte, aby utrzymać taką pozycję. Skacząc, wszystkie mięśnie trzymają cię w pionie - można to porównać do stania na rękach - puszczasz jakąś partię mięśni i leżysz.

Jeśli jedna opinia lekarza była niesprzyjająca, idź do innego. I to nie jest żart, serio. Możliwe, że trafisz na specjalistę, który coś konkretnego doradzi, a nie będzie walił frazesami, które każdy może wyczytać w sieci.

Doskonale pamiętam euforię towarzyszącą pierwszym treningom na powerkach. Teraz w wakacje niemal codziennie gdzieś jesteśmy w Polsce, promujemy sport i widzę, jak wiele osób doświadcza tego samego. Piękne uczucie i życzę ci, abyś mógł też to przeżyć :)

Daniello - 2011-07-21, 22:53

Bardzo dobra i profesjonalna odpowiedź-taka jaką oczekiwałem!
Zależy mi na tym aby poczuc Powerka pod swoimi stopami i za twoją radą spróbuję z innym lekarzem.Dzięki jeszcze raz i pozdrawiam! :)
:ok:

lukassus - 2011-07-21, 23:01

Po przeczytaniu twojego posta, trafiłem na ten:
http://forum.powerizer.pl...p?p=11824#11824

Przeczytasz i zakochasz się w powerkach :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group