Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Spotkania - [zaproszenie] spotkania Poweriser + basketball

lukassus - 2011-07-27, 22:31
Temat postu: [zaproszenie] spotkania Poweriser + basketball
Jeśli ktoś ma zajawkę na grę w kosza na powerkach, to serdecznie zapraszam do MMz na wspólny trening. Termin spotkania do ustalenia.


Kombinacja Poweriser i koszykówki jest genialna. Trenuję głównie wsady i różne kombinacje ćwiczeń bez piłki przy obręczy (mega wymagające), w tym również standardowe elementy jak rzuty i wejścia pod kosz.

Bardzo rzadko ćwiczę wsady nad przeszkodami i wsady z dużej odległości, naturalnie po wybiciu.

Trening z nową osobą na pewno będzie bardzo rozwijający. Przy okazji będzie można najpewniej potestować sprzęcik, którym dysponuję na miejscu, co uczyni trening jeszcze bardziej atrakcyjnym.

Chętnych zapraszam. Marzeniem jest rozegranie pełnego meczu w kosza. Do tego jednak potrzeba już bardzo ogarniętych ludzi, którzy wiedzą, jak zachowuje się ciało na powerkach, jakie są czasy reakcji, dynamika ruchu etc. Do zobaczenia :)

bboy.stachu - 2011-07-28, 00:42

Ja tez próbowałem gry w kosza na powerkach. Mam za sobą parę udanych małych wsadów :) Z chęcią bym z kimś potrenował, ale Mińsk lub też Wawa są trochee za daleko ode mnie.

pzdr i udanych treningów :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group