Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Spotkania - Sieradz, Zduńska Wola, Woj. Łódzkie

Marcin1199 - 2011-07-29, 17:37
Temat postu: Sieradz, Zduńska Wola, Woj. Łódzkie
Witam

Dzisiaj stałem się posiadaczem poweriserka. Jednak nie chce skakać sam. Nigdy na czymś takim nie stałem. Stoi sobie na razie w pokoju ;) Więc pytanie, jest ktoś z Sieradza czy Zduńskiej Woli, ewentualnie z województwa łódzkiego. Ja widziałem kiedyś jak byłem przejazdem jedną osobę ze zduńskiej i w pracy mi ktoś mówił że widział w Sieradzu. Może akurat tutaj są ;) ?

Pozdrawiam
Marcin.

lukassus - 2011-07-29, 18:02

Marcin1199 - witaj na najbardziej rozskakanym forum!

Gdzie zamawiałeś sprzęcik?

Marcin1199 napisa/a:
Nigdy na czymś takim nie stałem.

To na co czekasz? :) Czytaj instrukcję obsługi, forum i działaj!

Marcin1199 - 2011-07-29, 18:20

Nie mam zakupionych ochraniaczy ;) Nie chce też się od razu połamać jeśli zrobię coś źle. Kiedyś trenowałem akrobatykę i chciałbym wrócić do tego ale brakowało mi motywacji a sam fakt posiadania tych cudeniek jest motywujący ;) Oczywiście nie mam zamiaru od razu próbować skakać czy salt. Na tyle mam jeszcze oleju w głowie. A kupowałem przez stronę www.asport.pl, na ceneo znalazłem i mieli darmową przesyłkę ;P Przeczytałem całą instrukcję, cały wydruk z forum (dołączyli do sprzętu wydruk jednego z tematów waszego forum - pewnie standard ;) ) Tylko jak mówiłem, nie chce sobie zrobić krzywdy ;P
lukassus - 2011-07-29, 18:28

Spokojnie, krok po kroku, rób wszystko w należytym porządku i będzie OK. Sprzęcik jest klasa.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group