Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wybór Odpowiedniego Modelu - 18 lat, 176cm, 73kg

F4NT4ST1C - 2011-08-22, 10:28
Temat postu: 18 lat, 176cm, 73kg
Witam wszystkich!
Ostatnio przeglądając różnego rodzaju sprzęt sportowy natrafiłem na powerizer'y i zaciekawił mnie ten sprzęt, a w szczególności jego możliwości i zastosowanie. Po obejrzeniu filmików w necie i przejrzeniu Waszego forum moje zainteresowanie tym cudeńkiem znacznie wzrosło, i zastanawiam się poważnie nad zakupem jednej pary.

I tutaj pojawia się moje pytanie jaki model był by dla mnie najlepszy, najodpowiedniejszy i na jakim mógł bym osiągnąć najlepszy pożądany efekt. Bo po wstępnym ogarnięciu tematu trudno znaleźć Powerizer Advance 70-90 w przyzwoicie nie wygórowanej cenie.



Pozdrawiam.

Items - 2011-08-22, 11:40

Zawsze mozesz kupic uzywane Advance, lub nowe standardy ...
Owszem, 70-90 sa dla Ciebie odpowiednie ;)

lukassus - 2011-08-23, 09:12

F4NT4ST1C - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Poweriser Advance PR7090 to sprzęt dla ciebie. Jest też wersja uboższa czyli Poweriser Standard za tylko 990zł. Więcej informacji znajdziesz o tym sprzęcie na forum.

Tak jak napisał Items, masz też możliwość zakupu używanych powerków Advance z gwarancją prosto od dystrybutora ( poweriser.pl/kontakt ).


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group