Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wybór Odpowiedniego Modelu - Powerki 15 lat

Africana - 2011-09-11, 22:38
Temat postu: Powerki 15 lat
Więc tak:

Pisałem wcześniej ale to jakie powinienem mieć ale pojawiły się inne okoliczności. Takie, że znalazłem pawerki, które kosztują 600 zł i chciałem się upewnić czy będą one na mnie dobre i czy warto je kupić. Facet mi pisze, że są to Standarty z zeszłego roku przedział wagowy to 50-60 kg. Bo z tego co wiem to przedział jest 50-70 a nie 50-60 więc jak z tym jest? I czy warto je kupic?

Najbardziej mi zależy, żeby wypowiedział się lukass bo on ma największe w tym doświadczenie(tak słyszałem) ale opinie innych bardzo mile widziane ;)

lukassus - 2011-09-12, 09:16

Africana - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Poweriser Standard jest dostępny w Polsce od 2011r.
Jeśli przedział wagowy to 50-60kg, w takim razie to chiński Powerizer z serii M, których nie mamy w ofercie już 2 lata (już nie jest w ogóle produkowany). Jest to zupełnie inny sprzętniż Poweriser Standard czy Advance.

Podaj mi namiary na ten sprzęt, wtedy będę mógł napisać więcej.

Africana - 2011-09-12, 15:28

lukass masz tutaj link do aukcji:

http://forum.powerizer.pl/viewtopic.php?t=1623

Zdjęcia są.

"Made in Chaina" znaczy duzo gorsze?

Jakie są różnice i czy warto zapłacić te 600 zł za takie powerki??

lukassus - 2011-09-12, 16:38

To był sprzęt, którego ostatnie sztuki sprzedawaliśmy jeszcze na początku 2010r. Skoro był zakupiony w t4b, tzn. że to my go dystrybuowaliśmy (wtedy jeszcze www.powerizer.pl , teraz już www.poweriser.pl ).

Ten sprzęt odbiega jakością od Poweriser Advance i Poweriser Standard.

Różnice to przede wszystkim wytrzymałość sprężyn, system łożysk, wiązania (kolana i stopy) i kopytka.

Wizualnie, na pierwszy rzut oka, wielkich różnic między Poweriser M60 (do 60kg) a Poweriser Standard nie zauważysz.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group