Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wrażenia Powerizer - Wywiad Poweriser+zdjęcia

Sigismund - 2011-09-19, 20:19
Temat postu: Wywiad Poweriser+zdjęcia
Witajcie. od dokładnie 60 dni i mniej więcej 23 godzin jestem niezmiernie szczęśliwym posiadaczem Poweriser, od czasu, kiedy pisałem http://forum.powerizer.pl/viewtopic.php?t=1640 minęło już dość sporo czasu, mam wrażenie, że umiem więcej i lepiej, a ile jeszcze przede mną to uuch xD Nooo i dziś chciałbym się przed wami pochwalić... Czym, zapytacie zapewne, już odpowiadam: jakiś czas temu ukazał się w naszej lokalnej prasie "Wirtualny Płońsk" wywiad ze mną jako człowiekiem, który wybija się z tłumu, czyli Kangurem z Jarocina, jak mnie nazywają wiejscy konsumenci taniego wina xD Przejdźmy do rzeczy, wywiad ukazał się w tygodniku "Wirtualny Płońsk" dnia 5 września 2011 roku i był sprzedawany w Płońsku i okolicach, tutaj macie skan:


UWAGA!!! Skan bardzo czytelny po otwarciu w nowej karcie i powiększeniu, zachęcam;)

Tutaj garść Kopysiowych fotek:







Przepraszam za błędy w grafice, już poprawione;)

lukassus - 2011-09-19, 21:00

Michał! Genialny wywiad!
Jak już nauczysz się podstaw, możesz postawić pierwsze kroki w akrobatyce na naszych treningach. Będziemy w kontakcie.

Przy okazji: zajebista koszulka ziom! :)










Sigismund - 2011-09-19, 21:12

Dzięki Łukasz, na pewno wbiję na taki trening jak tylko nadarzy się okazja;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group