Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Przedstaw siÄ™ - tak, tak, tak, oto jestem

Lunaticus - 2011-10-03, 21:14
Temat postu: tak, tak, tak, oto jestem
Witam Panie oraz Panów. Jam z Nowego Warpna, jednak z racji tego że jeszcze prawka nie zdałam, mieszkam od ponad 2 lat w Sz-n by się uczyć, a w domu bywam przelotem ( niestety). Jakoś tak się stało, że weszłam w posiadanie tego cudownego urządzenia. Usłyszałam o nim kiedyś, ale jak wpadło tak wypadło i słuch po nim zaginął. Ponownie trafiłam na niego dość dziwną drogą, bowiem zaczęła się przy mechanicznych uszach - nieważne. Zbierałam, zbierałam, zbierałam długo - jest! Oczywiście nie mogąc doczekać się przesyłki pojechałam do Polic, by nie czekać dzień dłużej i ją zabrałam. To było głupie. Bo tego dnia mój organizm postanowił mnie zabić, a na moich ramionach zakwitły piękne sińce od obijającej się czasami przesyłki. Moja rodzina, dowiedziawszy się co też ich córka zrobiła popadła w czarną rozpacz. Oczywiście, byli pewni (chociaż dalej trochę są) że się zabiję. Mój kochany Tatko nie chciał nawet na to patrzeć, bo, - a wiem, będzie miał przez to koszmary i połamię sobie wszystko, co tylko mogę. Sprzęt z początku przeraża, ale jest naprawdę cudowny. Pierwszy raz mam już za sobą i już nie mogę doczekać się jutra! :D
lukassus - 2011-10-03, 21:34

Lunaticus - witaj ponownie.

Lunaticus napisa³/a:
zaczęła się przy mechanicznych uszach

Początki z reguły są intrygujące.

Lunaticus napisa³/a:
już nie mogę doczekać się jutra!

Trzymamy kciuki!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group