Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Bezpieczna Nauka - [tutorial] jak poprawnie założyć Poweriser

lukassus - 2011-11-10, 13:11
Temat postu: [tutorial] jak poprawnie założyć Poweriser
Video-tutorial jak poprawnie założyć Poweriser Adavnce:


admus - 2011-11-11, 19:40

Witam...
Rozumiem, że jest to tutorial, jak poprawnie zalożyć Powerisery i nie chcę tu nikogo poprawiać.Tylko moją uwagę zwróciło wiązanie na łydkach, dość nisko pod kolanem. Nie jestem znawcą, ale, czy to jest poprawnie? Piszę, bo może to być dla kogoś nieumyślnie wyznacznikiem prawidłowego ustawienia górnego wiązania.
Pozdrawiam..

lukassus - 2011-11-12, 20:12

Adam - to jest tutorial jak poprawnie zakładać/zapinać Powerki. Jak regulować kolanko - to zostanie opracowane i pokazane w oddzielnym tutorialu.

Przy okazji - jest wiele osób, które lubią mieć nisko kolanka.

ant0n - 2012-06-26, 08:29

A jest jakiś tutorial jak konserwować powerki? Chodzi mi przede wszystkim o to, co, gdzie i jak smarować? A także czym? Które śruby przede wszystkim dokręcać itp.
Matizus - 2012-06-26, 09:50

Śruby które musisz sprawdzać co jakiś czas, to wszystkie na łączeniach belek. W filmie masz dokładnie które śruby są dokręcane i to właśnie te wszystkie trzeba dokręcać/sprawdzać co jakiś czas. Jedynie w filmie nie jest dokręcany ten większy pasek którym zapinasz stopę. Sprawdź szarpiąc śrubkę czy masz tam luz, czy nie. Jeżeli tak, to zaopatrz się w gwiazdkę i klucz płaski 8 i dokręcaj. :)
ant0n - 2012-06-26, 12:15

Przyjadę na miejsce, to mi pokażecie dokładnie ;-) Tak będzie najlepiej.
Matizus - 2012-06-26, 13:53

Spoko dostaniesz takie szkolenie, że się nie pozbierasz :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group