Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Gdzie kupić Powerizer - Jak przekonać rodziców!

bmanczyk - 2011-12-29, 12:54
Temat postu: Jak przekonać rodziców!
Witam wszystkich.

Mam problem. Mam kasę i chęci kupna lecz nie umiem przekonać rodziców. Chcę kupić nowy PR5070 advance lecz moim rodzicom nie tyle przeszkadza cena tylko mówią, że oszalałem, że się zabije. A mój tata musi zobaczyć bo nie wierzy, więc próbuje go wziąć i pokazać jak to działa.

PROSZĘ pomóżcie nie wiem jak ich przekonać.


Jak w złym miejscu umieściłem temat to proszę o przeniesienie.

lukassus - 2011-12-29, 14:19

bmanczyk - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Już podobny temat był tutaj kiedyś poruszany :) Swoich rodziców ty znasz najlepiej i ty wiesz, jak z nimi rozmawiać. Na pewno chcą oni dla ciebie jak najlepiej.

Takie argumenty często się słyszy, i to nie tylko ze strony rodziców pod adresem dzieci, ale skoczkowie na co dzień takie słowa mogą słyszeć. Zasada skakania na Poweriser jest taka sama jak na najzwyklejszej trampolinie i na pewno nie jesteśmy bardziej szaleni od osób, które w ogródkach skaczą sobie na trampolinie. Tyle że na powerkach można skakać niemal wszędzie 24/7.

Na yt jest mnóstwo video naszej produkcji, na fb znajdziesz mnóstwo naszych zdjęć.

bmanczyk - 2011-12-29, 14:32

Wiem, ze są zdjęcia. Pokazywałem rodzicom filmiki, a mamie wytłumaczyłem, że to taka trampolina tyle, że na nogach.
Spróbuję się jeszcze z rodzicami przy jakiejś okazji wybrać do Krakowa gracepoland.com. Tam im to pokaże. Na stronie pisze, że można przymierzyć.

Items - 2011-12-29, 15:28

Ja majac kase oznajmilem rodzicom, ze sa 3 opcje:
odbiór osobisty, za pobraniem i przelew :D

lukassus - 2011-12-29, 18:31

bmanczyk - wcześniej zadzwoń do Grace.
bmanczyk - 2012-10-03, 18:47

Witam ponownie.

Po przerwie postanowiłem znowu walczyć o kupno poweriser. Tata powiedział, że może za oceny mi pozwoli, ale mama powiedziała, że te filmiki tylko potwierdziły iż jest to bardzo niebezpieczne i, ze sie zabije :( . Tu chodzi tylko o bezpieczeństwo skakania. Jak pokazać mamie, że nie jest to szalenie niebezpieczne. W razie możliwości prosiłbym o jakieś linki i oczywiście o porady.

Items - 2012-10-03, 19:43

Wyślij rodziców na Acro do Łukasza ;) Zobaczą co i jak :0
bmanczyk - 2012-10-03, 19:54

Do wawy mam troszku daleko. Bo na śląsku 20 km od granicy czeskiej mieszkam, ale szukam eventów w pobliżu.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group