Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Przedstaw siÄ™ - Bory Tucholskie witajÄ…

roszczvl - 2012-01-01, 22:50
Temat postu: Bory Tucholskie witajÄ…
Witam Wszystkich.
Nazywam sie Kamil mam 23 lata pochodze z Gostycyna (wioska 12km od Tucholi a 50km od Bydgoszczy) Na co dzień prowadze gospodarstwo rolno-sadownicze.Na powerkach juz od 2 miesięcy skacze,krótko mówiac jak je zakladam to zdejmować mi sie nie chce;)
Może ktoś pochodzi z moich okolic? co miałbym z kim poskakac ;)

lukassus - 2012-01-02, 11:52

roszczvl - witaj na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Pogoda w tym sezonie łaskawa, pozwalała na spokojne trenowanie w okresie wrzesień - grudzień.

roszczvl - 2012-01-09, 17:57

no mam nadzieję ze jak najdłużej pozostanie łaskawa,bo pragnę postępów,a na to jest potrzebny czas i pogoda,:)a o chęci i zapale do skakania nie ma co wspominac:) One same nachodzą,jak dzieci przechodza obok mnie z otwarta buzia,albo jak samochody przejeżdżając obok zwalniaja ;)
lukassus - 2012-01-09, 18:00

roszczvl napisa³/a:
jak dzieci przechodza obok mnie z otwarta buzia,albo jak samochody przejeżdżając obok zwalniaja


Ostatnio bardzo często ludzie o tym wspominają :) Przyciąganie uwagi i podziw robi się kolejnym argumentem przy decyzji o rozpoczęciu treningów powerkowych.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group