Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Wybór Odpowiedniego Modelu - Powerisery z paskami- podróby?

pokpo - 2012-01-31, 19:22
Temat postu: Powerisery z paskami- podróby?
Witam.
Lukassus. W tym linku napisałeś, że szczudła z paskami zamiast wiązań od snowboardu to zazwyczaj podróby takich marek jak poweriser http://forum.powerizer.pl/viewtopic.php?t=1036 A na stronie poweriser.pl można kupić model pr3050 bez wiązań od snowboardu, a ja bardzo bym je chciał ponieważ wydaje mi się, że lepiej by trzymały nogę i nie było by tam żadnego luzu. Tak więc które są lepsze i czy ten pr3050 to nie jakas chinska podróba?

lukassus - 2012-01-31, 20:11

pokpo - proszę zwróć uwagę, kiedy był pisany ten post. Sprzęt się ciągle zmienia, tak jak wszystkie produkty na całym świecie, z czasem są coraz lepsze i lepsze. Od ok. 2 lat Powerisery nie są już fabrycznie z wiązaniami snowboardowymi a z wiązaniami na rzepy. Jest to rozwiązanie zaczerpnięte od profesjonalistów; rzepy pewnie trzymają stopy, lepiej się sprawdzają w praktyce, są bezpieczne i lżejsze.

Na stronie www.poweriser.pl znajdziesz tylko oryginalny sprzęt, o czym już pisałem. To jest strona wyłącznego dystrybutora Poweriser w Polsce.

pokpo - 2012-02-01, 10:17

dzieki

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group