Forum Powerizer Polska - Wybij się z tłumu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij się z tłumu! Powerizer umożliwia skakanie 2metry w górę, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Przedstaw się - Witam !

Wizzard - 2012-02-05, 23:34
Temat postu: Witam !
Witam Was serdecznie !! Nigdy tego nie lubiłem na forach (wolę osobiście) ale przedstawię się. Mam na imię Bartek, lecz tutaj poznacie mnie jako Wizzarda lub Wizza :) Mam 22 lata i mieszkam w Poznaniu. O powerizerach dowiedziałem się już dawno, ale z pewnych powodów musiałem odłożyć nieco ten plan i jak los pokazał ze wznowieniem trafiłem akurat w "idealną aurę pogodową". Nigdy nie miałem okazji spróbować tego w rzeczywistości, ale z tego co czytam i widzę jest to rewelacyjny sposób na fajny i nietypowy aktywny relaks. Rozważam bardzo poważnie zakup powerka i z tego co przypuszczam przy wadze 90 kg potrzebuje Poweriser Advance PR90120 lub Poweriser Standard PR90120 - poprawcie mnie jeżeli się mylę, nawet nie jestem jeszcze nowicjuszem :p Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek porady a jeżeli znajdzie się jeszcze ktoś z moich okolic chętny do wspólnego skakania lub wzięcia pod swoje skrzydła "kursanta" to już wogóle będzie wspaniale ;)

pozdrawiam Wizz.

lukassus - 2012-02-06, 09:07

Wizzard - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

W Poznaniu jest sporo skoczków.
Jeśli ważysz ok.90kg w takim razie Poweriser Advance/Standard PR90120 jest jak najbardziej odpowiedni.

Zamówienie możesz złożyć na www.poweriser.pl

Advance jest dużo wygodniejszy w użytkowaniu, ma lepsze wiązania.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group