Forum Powerizer Polska - Wybij si? z t?umu!
Oficjalne forum o Powerizer - nowym sporcie ekstremalnym! Wybij si? z t?umu! Powerizer umo?liwia skakanie 2metry w gór?, bieganie 30km/h i robienie 3metrowych kroków!

Spotkania - Pozna?

woj_ciech - 2012-02-07, 13:03
Temat postu: Pozna?
Siema, szukam osób do wspólnych treningów na sali. Mo?e te? by? w Swarz?dzu, a nawet w Gnie?nie.
Wizzard - 2012-02-07, 18:34

Witam !

Szukasz tylko do?wiadczonych czy startuj?cych jumperów równie? ? :) Tak jak pisa?em przymierzam si? do zakupu a by?oby mi?o z kim? wspólnie trenowa?.

salatapl - 2012-02-29, 08:24

Witam odkopuje temat :P Zamierzam kupi? a lepiej by si? pewniej z kim? zaczyna?o :P
lukassus - 2012-02-29, 09:04

salatapl - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

Dobrze jest mie? pomoc na pocz?tku, fakt :) W jaki model mierzysz?

EMEK - 2012-04-11, 18:17

Ostatnio z Malty przenios?em si? na Cytadele. Jak zawsze zapraszam do kontaktu. Mo?na zobaczy?, cho? salt nie robie.
Haku - 2012-05-02, 00:48

Moze ktos w parku pod opera? tam najczesciej jestem. No a salt tez nie robie :P
Osael - 2012-06-15, 15:01

:padam: Odgrzebuj? temat z nadziej? na wi?kszy odzew.

Kupi?em ostatnio konkurencyjne 7leagueBoot'y ;) (chyba na forum za z?e mi nie b?d? mie?) i pomimo, ?e umiej?tno?ci ?apania równowagi mam raczej bardziej ni? dobre to po za?o?eniu bock'ów pierwszy raz na nogi zweryfikowa?em pogl?d o tym, ?e chwila moment i b?d? sobie skaka? do nieba :rotfl: ...

Doszed?em do wniosku, ?e by?oby ?atwiej mi si? nauczy? z kim? kto ju? jest obyty w temacie ...

Licz? na jak?? pomocn? d?o? albo nog? :D ...

Mam kawa?ek do Poznania, ale ch?tnie dojad? po?wiczy? z kim? kto ju? ma wpraw? i umiej?tno?ci.

Spróbuj? jeszcze nawi?za? kontakt z kim? z „Z g?ow? w chmurach” z Poznania. Mo?e uda mi si? zobaczy? jak trenuj? i przy okazji sam za?api? ...

Sumuj?c - jak kto? b?dzie mia? opcj? ?eby (po?wiczy? w Poznaniu lub okolicy) i przy okazji zrobi? dobry uczynek :D np. pomóc pocz?tkuj?cemu to dajcie zna?.

Pozdrawiam.

lukassus - 2012-06-15, 15:52

Osael - witamy na najbardziej rozskakanym forum w Polsce!

W Poznaniu jest spora grupa skoczków, raczej niezrzeszonych, cho? ekipa o której wspomnia?e?, jest bardzo otwarta na nowych.

Odno?nie powerków, najwa?niejszy jest support i jako?? produktu. Od 2005r. osoby kupuj?ce na www.poweriser.pl czy wcze?niej na www.powerizer.pl przede wszystkim to sobie chwal?. Kolejna sprawa to stabilno??. Jeste?my na rynku 8-my rok! Wspó?pracujemy z najwi?kszymi na ?wiecie.

A sam Poweriser Advance jest, moim zdadniem w tej chwili najlepiej dopracowanymi skacz?cymi szczud?ami na ?wiecie z udogodnieniami, za które gdzie indziej trzeba dop?aca?. To wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie.

www.poweriser.pl

Udanych treningów. Na forum na pewno dowiesz si? wielu przydatnych rzeczy o tym, jak bezpiecznie i skutecznie rozpocz?? swoj? przygod? z powerkami. Powodzenia!

woj_ciech - 2012-07-24, 12:10

Siema, w sumie za?o?y?em temat, a si? nie odzywam. Sam du?o nie skacz?, ale ch?tnie poskaka?bym z kim?. My?la?em aby spotka? si? na cytadeli, bo jest mniej okupowane przez ludzi ni? malta czy park przed oper?. Powiem szczerze, ?e ju? troch? irytuje mnie ci?g?e odpowiadanie ludziom co mam na nogach :P Mam nadziej?, ?e jeszcze w to lato da rad? wspólnie poskaka?, jakby co to tutaj macie do mnie maila: wojciech.kosmaczewski@gmail.com
lukassus - 2012-07-24, 12:41

Po wakacjach w Poznaniu najpewniej powstanie sta?a miejscówka, gdzie b?dzie mo?na trenowa? na Poweriser! :D
Haku - 2012-07-27, 00:05

Hej :) Ja jestem w poznaniu znaczy bede za tydzien wiec mozemy sie umówic [;
By?am zobaczy? do tego teatru z g?ow? w chmurach ale b?d?c na kilku spotkaniach nie trafi?am na ?aden jako taki trening, wiec zrezygnowa?am.. G?ównie chodzi?o tam chyba o zarobek. Na PW macie moje namiary [;

serwes - 2013-09-23, 22:41

Witam wszystkich Powerbockerów z Poznania ^^
Chcia?bym si? ustawi? na wspólne skakanie w Poznaniu :)
je?eli jest kto? ch?tny do poskakania to prosz? o kontakt 727926831 lub mail serwes@interia.pl ;)

Items - 2015-10-30, 22:33

Skacze kto? w Poznaniu ? :)
lukassus - 2015-11-02, 13:00

W Poznaniu jest ca?kiem spora grupa, cho?by oni: https://web.facebook.com/glowawchmurach

Na fb sporo osób te? si? odzywa tutaj:
https://web.facebook.com/forumpowerizer
https://web.facebook.com/PoweriserPolskaTeam